تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۸
کد خبر: ۲۵۲۶۴۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیر کل استاندارد خوزستان گفت: گشت مشترک کنترل کمی و کیفی نازل های جایگاه های سوخت در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان در استان آغاز شده است.

علی داودی اظهار داشت: در راستای طرح صیانت از حقوق مصرف کنندگان گشت مشترک بررسی کمی و کیفی نازل های سوخت مایع با حضور کارشناسان اداره کل استاندارد خوزستان همراه با نمایندگان پلیس امنیت اقتصادی ، شرکت پخش فرورده های نفتی و نماینده تعزیرات حکومتی آغاز شده است.

مدیر کل استاندارد خوزستان گفت: هدف سازمان ملی استاندارد ایران علاوه بر کنترل استاندارد ایمنی جایگاههای سوخت ،آزمونهای استانداردی برای بررسی صحت عملکرد تمامی نازل های سوخت مایع و گاز به صورت دوره ای می‌باشد و متخلفان به مراجع قضایی معرفی می شوند.

داودی اظهار داشت: مبارزه با کم فروشی و کنترل استانداردهای ملی در حوزه اندازه شناسی اقدامی قانونی در راستای مبارزه با کم فروشی بوده که با جدیت در سطح استان خوزستان اجرا می شود.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال آزمونهای دوره ای صحت عملکرد نازلهای سوخت مایع در دست اجرا بوده است گفت: سالانه بالغ بر هفت هزار و ۵۰۰ آزمون صحت عملکردی بر روی تمامی نازل های سوخت مایع و گاز در سطح استان خوزستان انجام می شود.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار