تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۳
کد خبر: ۲۵۲۶۲۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

 مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان گفت: متخصصان خوزستانی با تولید ام دی اف با کیفیت از باگاس نیشکر، نقش مهمی را در رونق تولید و اشتغالزایی در استان ایفا کرده‌اند.

  عبدعلی ناصری در خصوص جزئیات خبر اظهار کرد: در هر فصل تولید نیشکر، ۳۰۰ هزار تن پسماند باگاس در کارخانجات تولید شکر در خوزستان تولید می‌شود که برای ساخت ام دی اف وارد شرکت لوح سبز می‌شوند.

وی افزود: ام دی اف های این شرکت مقاومت بالا در برابر فشار و شکستگی نسبت به نمونه‌های مشابه، زیبایی، جلوه پذیری و ثبات رنگ در گذر زمان، تنوع طرح و رنگ بالا دارند.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی خوزستان بیان کرد: از دو سال پیش تاکنون با بهره‌گیری از توان داخلی، متخصصان کاربلد و استفاده از تجهیزات پیشرفته، ام دی اف‌های با کیفیت در شرکت لوح سبز جنوب تولید می‌شود.

وی با اشاره به اینکه سال گذشته حدود ۷۵ هزار متر مکعب ورق ام دی اف در این شرکت تولید شد، افزود: برنامه ریزی‌ها برای افزایش این میزان به ۱۰۰ هزار مترمکعب در سال جاری انجام شده است.

ناصری گفت: اکنون این مجموعه با افزایش کیفیت تولید، علاوه بر صادرات ورق‌های ام دی اف به کشورهای ترکیه و عراق، افزایش فروش محصول و اشتغالزایی برای جوانان بومی منطقه را به دنبال داشته و اکنون ۴۷۰ نفر در این شرکت مشغول به کار هستند.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار