تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
کد خبر: ۲۵۲۴۸۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره

  معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان دامپزشکی کشور با بیان اینکه نهاده‌های دامی وارداتی از زمان پهلوگیری در اسکله توسط دامپزشکی در ۵ روز تقویمی ترخیص خواهد شد، گفت: تسریع در ترخیص نهاده دامی وارداتی از اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی است.

دکتر سید محمد آقامیری در جلسه بررسی و احصاء مشکلات و ارائه راهکارهای تسهیل در ترخیص نهاده‌های دامی که با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزیر کشور، مسئولین کشوری و استانی امروز، ۱۲ تیرماه در محل اداره کل بنادر و دریانوردی خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: نهاده‌های دامی وارداتی از زمان پهلوگیری در اسکله توسط دامپزشکی در ۵ روز تقویمی ترخیص خواهد شد و تسریع در ترخیص نهاده دامی وارداتی از اولویت‌های وزارت جهاد کشاورزی است.

 وی با اشاره به این نکته که سلامت و کیفیت نهاده‌های دامی به کشور یکی از دغدغه‌های این وزراتخانه و بالتبع آن سازمان دامپزشکی کشور است، گفت: به طوری که اطمینان از سلامت نهاده و کالای استراتژیک کشور جهت مصرف دام و طیور، بر عهده سازمان دامپزشکی کشور است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: با برنامه‌های صورت گرفته در وزارت جهاد کشاورزی و هماهنگی‌های بین بخشی در این وزارتخانه، مقرر است در کوتاهترین زمان نسبت به ترخیص نهاده‌های دامی اقدام کند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار