تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۰
کد خبر: ۲۴۹۹۵۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
فرمانده انتظامی استان خوزستان از کشف 71 تن کالای احتکار شده توسط پلیس اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان در چند روز گذشته خبر داد.
 سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان  اظهار کرد: در راستای نظارت بر توزیع کالاهای اساسی در سطح بازار و جلوگیری از احتکار کالا توسط سودجویان اقتصادی و کمبود اقلام مصرفی مورد نیاز استان در چند روز گذشته پلیس اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری مراجع قضائی، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان صمت استان موفق به شناسایی انبارهای احتکار و کشف بیش از 71 تن کالای اساسی شدند.

وی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از این انبارها 35 هزار و 101 کیلوگرم روغن خوراکی، 10 هزار و 970کیلوگرم برنج، 227 هزار و 940 کیلوگرم ماکارونی، 4 هزار و 270 کیلوگرم شکر، 700 کیلوگرم قند و480 کیلوگرم آرد کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان با بیان اینکه پلیس اماکن موفق به کشف 16 هزارکیلوگرم گوشت و 325 هزارکیلوگرم شلتوک شد، گفت: به منظور پیشگیری از احتکار اقلام مورد نیاز مردم توسط سودجویان، و جلوگیری از اخلال در بازار مصرف، در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک در خصوص احتکار و قاچاق کالا بلافاصله موضوع را از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار