تاریخ انتشار: ۲۷ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۶
کد خبر: ۲۴۱۴۴۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  اولین مرحله اردوی متمرکز تیم‌ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان در اهواز برگزار می‌شود.

وحید انصاری رییس هیات ورزش‌های نابینایان و کم بینایان خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: نخستین اردوی تیم‌ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان برای کسب آمادگی جهت حضور در بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین از ۳۰ دی ماه در اهواز آغاز خواهد شد.

وی بااشاره به اسامی ورزشکاران حاضر در این اردو، گفت: هاجر صفرزاده، امیر خسروانی، علی شمشیری، امید ظریف، مهدی اولاد، سامان پاکباز، علی پیروج، نورمحمد آخی، امیرحسین علیپور، وحیدعلی نجیمی و مهرداد مرادی، ورزشکاران دعوت شده به این اردو هستند.

رییس هیات ورزش‌های نابینایان و کم بینایان خوزستان عنوان کرد: اردوی تیم‌ملی دو و میدانی نابینایان و کم بینایان تا ۱۵ بهمن‌ماه در اهواز ادامه خواهد داشت که ماشاءالله طاهری از خوزستان نیز به عنوان سرپرست فرهنگی در این اردو حضور خواهد داشت.

وی با بیان این‌که میزبانی چنین اردوهایی برای استان‌ها نکات مثبتی در بردارد، افزود: چنین اردوهایی و ورود مربیان تیم‌ملی به استان‌ها می‌تواند در بالابردن سطح کیفی آن رشته در استان کمک کند. ما برای هیات برنامه‌هایی خوبی در نظر داریم و امیدوارم بتوانیم با همکاری مسئولان و حمایت‌هایی که می‌شود، شرایط بهتری را برای رشد و پیشرفت ورزشکاران خوزستانی فراهم کنیم.


مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار