تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
کد خبر: ۲۴۱۴۳۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 تیم فولاد خوزستان فردا در چارچوب جام حذفی به مصاف مس کرمان خواهد رفت.

 جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد پیش از دیدار فردا برابر مس کرمان گفت: می‌دانیم که دیدار سختی در پیش داریم. مانند سایر مسابقات، بازی آسان در فوتبال وجود ندارد. مس کرمان، تیم خوب و با برنامه‌ای است. آن‌ها در لیگ یک شرایط خوبی دارند و بازی‌های‌شان را آنالیز کرده‌ایم. تیم کاملا قابل احترامی هستند و فردا باید خیلی حواس جمع باشیم تا بتوانیم به موفقیت دست پیدا کنیم.

سرمربی فولادخوزستان افزود: سعی می‌کنیم بازیکنانی که در دیدار ۳ روز قبل برای‌مان به میدان رفته‌اند را استراحت بدهیم و برای دیدار فردا، از بازیکنانی که کم‌تر بازی کرده‌اند استفاده کنیم تا بتوانیم برای این بازی انرژی مضاعف و شرایط خوبی داشته باشیم تا به نتیجه برسیم.

نکونام در پایان گفت: همان‌طور که گفتم، مس کرمان در لیگ یک نتایج خوبی گرفته و شرایط‌شان در لیگ یک ایده‌آل است. امیدوارم فردا بتوانیم با برنامه بازی کنیم. بچه‌های‌مان تمرکز کامل داشته باشند تا ان‌شاءالله به موفقیت برسیم.

پیش از این قرار بود پرواز کاروان فولاد به سمت کرمان راس ساعت ۱۶ انجام شود اما با اعلام فرودگاه اهواز، این پرواز تاکنون نزدیک به ۴ ساعت تاخیر داشته است. با توجه به این که به محض رسیدن فولادی‌ها به هتل محل اقامت تیم در کرمان، جلسه فنی برگزار می‌شود، کنفرانس مطبوعاتی جواد نکونام سرمربی تیم  پیش از پرواز کاروان فولادی‌ها انجام شد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار