تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۸
کد خبر: ۲۴۱۲۳۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان گفت: تردد در آزادراه خرم آباد - پل زال به دلیل حجم بالای تخریب بر اثر بارندگی های روز گذشته دست کم تا یک هفته آینده امکانپذیر نیست.

  عباس شرفی روز شنبه در جمع خبرنگاران افزود: درپی بارش های شدید روز گذشته و ریزش کوه در آزادراه خرم آباد - پل زال این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است.

وی گفت: بارش شدید باران روز جمعه ۲۴ دی که در محدوده پاعلم پلدختر به ۱۳۵ میلیمتر رسید منجر به آبگرفتگی، ریزش کوه و تخریب کیلومتر ۹۰ آزادراه خرم آباد - پل زال شد.

وی با تاکید بر اینکه این محور تا اطلاع ثانوی مسدود است، افزود: با توجه به شدت تخریب، برای بهسازی و برقراری تردد حداقل یک هفته زمان لازم است.

شرفی تصریح کرد: در این مدت محورهای جایگزین برای خودروهای سبک از جاده  خرم آباد - پلدختر ( این جاده نیز هم اکنون به دلیل تخریب بارش های روز گذشته مسدود است) و برای خودروهای سنگین، خرم آباد - کوهدشت - پلدختر- اندیمشک خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان اظهار داشت: عوامل آزادراه و راهداری از عصر روز گذشته در تلاش برای بازگشایی آزادراه خرم آباد - پل زال هستند تا هرچه سریعتر تردد را در آن برقرار کنند.

طول آزادراه خرم آباد - پل زال ۱۰۴ کیلومتر است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار