تاریخ انتشار: ۲۰ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۴۱
کد خبر: ۲۴۰۸۰۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرفنی رتیم ملی هندبال جوانان با اشاره به شرایط خوب تمرینی این تیم در اردوی اهواز، گفت: بهترین تیم هندبال جوانان در چند سال اخیر را داریم.

قاسم شعبان پور در حاشیه اردوی تیم ملی هندبال جوانان در اهواز،  اظهارکرد: هشتمین اردوی تیم ملی جوانان را در اهواز دنبال می کنیم و تیم برای حضور در مسابقات آسیایی بحرین آماده می شود. البته بعد از این اردو در تورنمنت بین المللی شوشتر حضور پیدا می کنیم.

وی بیان کرد: شرایط تمرینی خوب است و فکر می کنم در آسیا نتیجه مطلوب کسب کنیم. تیمی که در حال آماده سازی برای رقابت های آسیایی است، به نظر من بهترین تیم هندبال جوانان در چند سال اخیر است.

مدیرفنی رتیم ملی هندبال جوانان گفت: از سال ۲۰۱۰ که ایران در مسابقات جوانان جهان نایب قهرمان شد، دیگر مقامی کسب نکردیم اما به نظرم بتوانیم با تیم ملی جوانان فعلی با هدایت سرگی که زحمات بسیاری می کشد، سهمیه مسابقات جهانی را کسب کنیم.

وی در پایان نیز بیان کرد: شرایط اردویی بسیار خوب است و خوزستان همیشه در این زمینه قدم های مثبتی  برداشته است و سنگ تمام گذاشتند. همه رضایت دارند و از هیات خوزستان تشکر می کنم. همچنین گویا قرار است سالنی اختصاصی به هندبال خوزستان داده شود و امیدوارم هندبال خوزستان به سال های اوج خود برگردد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار