تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۳
کد خبر: ۲۴۰۷۲۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 پیشکسوت فوتبال معتقد است که تیم فولاد شدیدا افت کرده است و نکونام باید به فکر اساسی برای نتیجه‌گیری تیمش کند.

صفرعلی جمال پور درباره روند تیم فوتبال فولاد خوزستان، اظهارکرد: فولاد در چهار هفته اخیر دو تساوی و دو شکست داشته است و به نظرم دچار افت شدید شده است.

وی بیان کرد: نکونام بعد از تساوی هفته گذشته مقابل پیکان، نرسیدن به نتیجه مورد نظر را به گردن دیگران انداخت، در حالی که این موضوع درست نبود و همین صحبت ها در روحیه این بازیکن و روند او در بازی با سپاهان نیز تاثیر داشت. نکونام نباید روی تک بازیکن اتکا داشته باشد.

این پیشکسوت فوتبال در پاسخ به این سوال که باتوجه به این که نکونام از ابتدای فصل هدایت فولاد را برعهده نداشت، این موضوع چقدر در روند این تیم تاثیر داشته است؟ گفت: نکونام می تواند بگوید که من تیم را نبسته ام اما خودش این مسئولیت را پذیرفت. او در مدت اخیر در هر کدام از بازی ها که نتایج مورد دلخواه نبوده است، یا زمین را مقصر دانسته، یا حردانی را. فوتبال همین است و نکونام خودش مسئولیت فولاد را پذیرفت، ضمن این که با آمدن او، سه چهار باریکن نیز جذب فولاد شدند.

وی درباره عدم تمرکز تیم فولاد حتی در خط دفاع که طی دو فصل گذشته از نقاط قوت این تیم بوده است نیز عنوان کرد: مربیان تیم های دیگر فولاد را آنالیز می کنند و دست نکونام برای رقبا رو شده است و سرمربی فولاد باید یک فکر اساسی برای نتیجه گیری تیمش داشته باشد زیرا این تیم قرار است در لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی هم شرکت کند. در حال حاضر چهار تیم اول جدول رده بندی، حرف برای گفتن دارند و به نظرم فولاد با این تیم ها اختلاف فاحش دارد.

جمال پور درباره کمبود بازیکن در فولاد نیز گفت: فولاد باید از الان تمرکز خود را روی نیم فصل دوم بگذارد و به نظرم باتوجه به این که یکسری از بازیکنان استقلال، پرسپولیس و گل گهر آرزو دارند در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کنند، آقای گرشاسبی می تواند از این تیم ها بازیکن کمکی بگیرد تا فولاد زنگ تفریح نشود. وقتی فولاد با پیکان در اهواز مساوی می کند، فردا روزی با الهلال و تیم های قدرتمند عربی در آسیا می خواهد چه کند؟

وی تاکید کرد: با روندی که فولاد در پیش گرفته، ممکن است در ادامه کار و همچنین در آسیا به مشکل برخورد کند و قول می دهم فولاد با این روند در آسیا زنگ تفریح خواهد شد.

این پیشکسوت گفت: در فوتبال حال حاضر ایران که تیم حرفه ای نداریم و اگر داشتیم استقلال و پرسپولیس از آسیا حذف نمی شدند، فولاد باید برای نتیجه گیری و رسیدن به رده های بالایی جدول تلاش کند.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار