تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۰
کد خبر: ۲۴۰۵۱۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 جمعی از هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با تجمع مقابل ساختمان فرمانداری این شهرستان خواستار حمایت از این تیم شدند.

  تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در فصل جاری لیگ برتر به دلیل آنچه که مشکلات مالی عنوان شده دچار حواشی شده و تمرینات روز گذشته این تیم با اعتراض بازیکنانش تعطیل شد.
حدود ۱۰۰ نفر از هواداران آبادانی که عاشقانه از تیم محبوب شهرشان حمایت می‌کنند پس از مواجه شدن این تیم با مشکلات مالی روز چهارشنبه با تجمع مقابل ساختمان فرمانداری ویژه این شهرستان خواستار رفع مشکلات مالی این تیم شدند.
هواداران تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به خبرنگار ایرنا گفتند: تیم صنعت نفت اکنون در شرایط بسیار حساسی قرار دارد و مشکلات مالی می تواند موقعیت این تیم را متزلزل کند.
آنها افزودند: در این فصل تیم صنعت نفت با پرداخت نشدن مطالبات بازیکنانش در نتیجه گیری با مشکل روبه‌رو شده است.
آنها گفتند: به نظر می رسد وزارت نفت چندان مایل به نتیجه گیری تیم صنعت نفت نیست زیرا در موقعیتی حساس حمایت خود از این تیم را دریغ کرده است.

این هواداران بیان کردند: مسوولان شهری و استانی به ویژه نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی باید در رفع مشکلات این تیم که دارایی مردم آبادان است قدم بردارند.

مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: مشکلات مالی در این فصل تیم را وارد بحران جدی کرده و بازیکنان حاضر به تمرین کردن نیستند.

جهانگیر کی شمس افزود: همه از این شرایط خسته شده‌اند و هواداران حق دارند نگران آینده تیم شهر خود باشند.

وی ادامه داد: متاسفانه مسوولان تاکنون فقط وعده داده‌اند و در کنار تیم عکس تبلیغاتی گرفتند ولی در عمل اقدامی برای جذب بودجه نکرده‌اند.

بازیکنان تیم فوتبال صنعت نفت آبادان تمرینات دیروز سه‌شنبه را به دلیل اعتراض در پرداخت نشدن مطالبات خود تعطیل کردند.

تلاش  ایرنا برای ارتباط با سرپرست فرمانداری ویژه آبادان در این باره بی حاصل ماند.

این تجمع پس از یک ساعت به پایان رسید.

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان که اکنون با ‌۱۳ امتیاز در رده دوازدهم جدول رده بندی مسابقات لیگ برتر قرار دارد تاکنون هیچ پرداختی به بازیکنان و کادر فنی این تیم نداشته است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار