تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۶
کد خبر: ۲۴۰۱۰۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
چند باشگاه لیگ برتری از مدافع چپ پای نفت آبادان به فدراسیون فوتبال شکایت کرده‌اند.
پرونده جنجالی؛ بررسی اسناد شناسنامه‌ای مدافع نفت!   حسین ساکی دفاع چپ تیم نفت آبادان چند سالی است در ترکیب این تیم حضور داشته و مقابل تیم‌های مختلف بازی کرده است. امسال، اما مدارکی از اسناد هویتی او دست برخی باشگاه‌های لیگ برتری رسیده و همین موضوع باعث شده آن‌ها از ساکی به کمیته انضباطی شکایت کنند.


چند باشگاه لیگ برتری که طی هفته‌های گذشته با نفت آبادان در لیگ برتر بازی کرده‌اند، با ارائه اسنادی از مدارک هویتی ساکی به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده و خواهان بررسی سن این بازیکن و البته اطلاعات شناسنامه‌ای اش شده‌اند.

این باشگاه‌ها که تعدادشان کم هم نیست، بعد از دیدارهایشان با نفت آبادان یکی پس از دیگری با ارائه شکایت‌های مشابه خواهان بررسی اطلاعات شناسنامه‌ای ساکی شده‌اند. در اسناد ارائه شده باشگاه‌های مذکور مدعی‌اند که این بازیکن با شناسنامه فرد دیگری که نام خانوادگی اش هم ساکی است در لیگ برتر حضور پیدا کرده و در سال‌های گذشته برای نفت بازی کرده است.

این پرونده در کمیته انضباطی فدراسیون مفتوح شده و در دست بررسی است. قرار است استعلام‌های لازم توسط اعضای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال از اداره ثبت احوال و همچنین اداره آموزش و پرورش استان خوزستان گرفته شود و تحقیقات لازم انجام شود تا به نتیجه برسد.

این پرونده با توجه به اینکه ساکی در اکثر بازی‌های لیگ برتری نفت در فصل جاری به میدان رفته، می‌تواند یک جنجال بزرگ در فوتبال ایران ایجاد کند.

بعد از ماجرای شکایت از بازیکن گابنی گل‌گهر و حکمی که کمیته انضباطی صادر کرده، حالا شکایت از حسین ساکی نیز اگر به نتیجه برسد، دردسر بزرگی را ایجاد خواهد کرد. هرچند که هنوز هیچ چیز از سوی مسئولان کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال تایید نشده است.

مرجع / صداوسیما
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار