تاریخ انتشار: ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۰
کد خبر: ۲۴۰۰۸۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 عنوان قهرمانی مسابقات بیماران خاص و پیوند اعضا منطقه ای کشور به خوزستان رسید.

جمال فتاحی رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان در گفت و گو با ایسنا، اظهارکرد: مسابقات ورزشی منطقه ای بیماران خاص و پیوند اعضا کشور با حضور استان های خوزستان،  قم، همدان و اروند از هشتم تا دهم دی ماه به میزبانی استان خوزستان در شهرستان دزفول در چهار رشته تنیس روی میز، دارت،  شطرنج و تیراندازی آقایان و بانوان در دو رده سنی زیر ۳۰ و بالای ۳۰ سال برگزار شد. 

وی بیان کرد: در پایان مسابقات که داری سطح بالایی بود، در رده آقایان و بانوان خوزستان قهرمان شد، همدان به مقام دومی رسید و قم و اروند به ترتیب مقام سوم مشترک را کسب کرد. 

 رییس هیات ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان افزود: اهدا ۶۴ مدال به ورزشکاران برتر باعث ایجاد شور و نشاط در بین همگان شد، ضمن این که میزبانی شایسته و برگزاری خوبِ مراسم اختتامیه باعث رضایت مندی کامل تیم های شرکت کننده بود. 

وی ضمن تشکر از تمامی افرادی که نقشی در میزبانی داشتند و همچنین امین رستمی و مهرداد نکوییان رئیس و دبیر هیات ورزش بیماران خاص دزفول، گفت: باید دست تک تک ورزشکاران بیماران خاص دزفول را که در این ۳ روز شبانه روز در حال خدمت بودند را بوسید. همچنین در مراسم اختتامیه از خانواده رئیس فقید هیات شهرستان دزفول و چهار نفر از ورزشکارانی که آسمانی شدند تجلیل به عمل آمد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار