تاریخ انتشار: ۰۶ دی ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
کد خبر: ۲۳۹۷۶۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان خوزستان گفت: تیم‌ملی فوتبال ناشنوایان در دیداری تدارکاتی در اهواز به مصاف تیم امید استقلال خوزستان می رود.

رضا بدری با اشاره به ادامه تمرینات تیم‌ملی فوتبال ناشنوایان در اردوی اهواز، اظهارکرد: دومین اردوی تیم ملی از دوم دی ماه در اهواز آغاز شده است و تیم‌ملی برای المپیک ناشنوایان در برزیل که اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود، آماده می‌شود. در جریان این اردو نیز قرار است تیم ملی فوتبال ناشنوایان روز پنجشنبه نهم دی ماه در ورزشگاه تختی به مصاف تیم امید استقلال خوزستان برود که این دیدار پخش تلویزیونی دارد.

وی در ادامه نیز درخصوص تاثیر برگزاری این اردو در رشد ورزش‌های ناشنوایان در خوزستان نیز گفت: متاسفانه در ۱۲ سال گذشته به جز برگزاری یک مسابقه کشتی، اتفاق خاص دیگری رخ نداده بود. البته سالی یکی دو بار هم اعزام کشوری انجام می شد که به نظرم اکنون برگزاری این اردو تاثیر بسیاری در ایجاد انگیزه در ورزشکاران و رشد رشته‌های مختلف ناشنوایان در استان خواهد داشت.

رییس هیات ورزش‌های ناشنوایان خوزستان بیان کرد: خدا را شکر اردوی تیم‌ملی فوتبال ناشنوایان در اهواز از نظر فنی و کیفی در سطح خوبی در حال برگزاری است و هم فدراسیون و هم مسئولان اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان از کیفیت اردو خیلی رضایت داشتند.

وی عنوان کرد: در حال حاضر سه خوزستانی هم در اردوی تیم‌ملی فوتبال ناشنوایان هستند که انگیزه خاصی برای بهتر شدن دارند.

بدری در ادامه گفت: قصد داریم با معاونت استثنایی آموزش و پرورش خوزستان جلسه‌ای داشته باشیم تا از طریق مدارس بتوانیم استعدادیابی کنیم.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار