تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۱
کد خبر: ۲۳۸۹۴۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال با ورود تیم‌های لیگ برتر از امروز (یک‌شنبه) آغاز می‌شود.

 جام حذفی فوتبال ایران از امروز(یک‌شنبه) وارد مرحله یک شانزدهم نهایی خود شده و از این مرحله تیم‌های لیگ برتری وارد مسابقات شده‌اند تا حساسیت این مسابقات بالاتر برود. تیم‌های لیگ یکی و لیگ دویی که موفق شدند به این مرحله صعود کنند قطعا انگیزه بالایی مقابل تیم‌های لیگ برتری خواهند داشت و همین موضوع می‌تواند شگفتی‌های زیادی را به همراه داشته باشد. ۱۳ بازی قرار است امروز (یکشنبه) برگزار شود که این دیدارها به شرح زیر است:

آرمان‌گهر سیرجان - نساجی مازندران

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۴

مکان: ورزشگاه امام علی (ع) سیرجان

غایبان:

آرمان گهر: -

نساجی: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

آرمان گهر: رتبه سوم لیگ دسته یک

نساجی: رتبه دهم لیگ برتر

داوران: مهدی جبرئیلی، سیدیعقوب حجتی، محمد شاکر و مسعود حقیقی
ناظر: احمد صالحی

شهرخودرو مشهد - استقلال ملاثانی

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۴:۴۵

مکان: ورزشگاه ثامن الائمه مشهد

غایبان:

شهرخودرو: -

استقلال ملاثانی: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

پدیده: رتبه شانزدهم لیگ برتر

استقلال ملاثانی: رتبه شانزدهم لیگ دسته یک
داوران: حسین زمانی، محمدعلی پورمتقی، رحیم حاجیلو و سیدابوالفضل حسینی
ناطر: علی‌اکبر جهانی

ذوب‌آهن اصفهان - رایکای بابل

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۵

مکان: ورزشگاه فولاد شهر اصفهان

غایبان:

ذوب‌آهن: -

رایکا: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

ذوب‌آهن: رتبه یازدهم لیگ برتر

رایکا: رتبه دوازدهم لیگ دسته یک

داوران: ایمان کهیش، سعید زیبا، مرتضی هوشیار و رضا کریمی
ناظر: ایرج احمدی

صنعت نفت آبادان - شمس آذر قزوین

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۵

مکان: ورزشگاه تختی آبادان

غایبان:

صنعت نفت: فرزاد جعفری، اهل شاخه

شمس آذر: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

صنعت نفت: رتبه چهاردهم لیگ برتر

شمس آذر: رتبه چهاردهم لیگ دسته یک
داوران: شهاب محمدی، رضا حیدری، امین قدیری و علیرضا حیدرپناه
ناظر: مرتضی کریمی

ماشین سازی تبریز - مس کرمان

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۵

مکان: ورزشگاه یادگار امام تبریز

غایبان:

ماشین‌سازی: -

مس کرمان: امیر طاهر، حجت جهرمی

رتبه در جدول رده‌بندی:

ماشین‌سازی: رتبه هجدهم لیگ دسته یک

مس کرمان: رتبه نهم لیگ دسته یک

داوران: میثم عباس‌پور، رامین بابایی، داریوش کمری و ابوالفضل دوستی
ناظر: سخاوت سلیمان‌نژاد

پیکان - قشقایی شیراز

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۵

مکان: ورزشگاه پاس قوامین تهران

غایبان:

پیکان: -

قشقایی: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

پیکان: رده هفتم لیگ برتر

قشقایی: رده دوم لیگ دسته یک

داوران: سیدمهدی مرجان‌زاده، علیرضا صیاد، ابراهیم امتنانی و فرزین تمیزی
ناظر: حمید نظری

آلومینیوم اراک - فجرسپاسی شیراز

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۴

مکان: ورزشگاه امام خمینی اراک

غایبان:

آلومینیوم: رسول خطیبی (محروم)، حسین پورحمیدی (محروم)، یوسف بخشی‌زاده (محروم)

فجر: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

آلومینیوم: رتبه سوم لیگ برتر

فجر: رتبه دوازدهم لیگ برتر

نکته مهم: با تصمیم علی کلانتری، سرمربی فجر این تیم با ترکیبی از بازیکنان ذخیره‌اش در جام حذفی به میدان می‌رود.

داوران: یاسر همرنگ، مهدی عالیقدر، محسن سلطانی و شبیر بهروزی
ناظر: محمود رفیعی

خیبر خرم‌آباد - مس شهر بابک

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۴:۳۰

مکان: ورزشگاه تختی خرم‌آباد

غایبان:

خیبر: مرتضی غلامعلی‌تبار

مس: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

خیبر: رتبه هفتم لیگ دسته یک

مس: رتبه پنجم لیگ دسته یک

داوران: مجید محمدی، حسین سلیمانی، هاشم خدابنده‌لو و فرهاد امینی
ناظر: شاهو اصلانی

گل‌گهر سیرجان - شهرداری آستارا

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۶:۳۰

مکان: ورزشگاه سردار سلیمانی سیرجان

غایبان:

گل‌گهر: سعید الهویی، اریک بوکوم

شهرداری آستارا: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

گل‌گهر: رتبه هشتم لیگ برتر (پس از حکم کمیته انضباطی)

شهرداری آستارا: رتبه دهم لیگ دسته یک

داوران: عنایت قوچ کانلو، محمدرضا مدیرروستا، نظیر احمد حسین زهی و امیر آرمند
ناظر: حسین عرب‌براقی

استقلال - نود ارومیه

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۷:۳۰

مکان: ورزشگاه آزادی

غایبان:

استقلال:  وریا غفوری

نود: شهروز قاضی دیدانی

رتبه در جدول رده‌بندی:

استقلال: رتبه دوم لیگ برتر

نود: رتبه دوم گروه B لیگ دسته دوم

نکته مهم: سرمربی نود از سمتش استعفا داده و به تهران نیامده است و بهاری، مدیرعامل این باشگاه هدایت تیمش را مقابل استقلال خواهد داشت.

داوران: کیوان علی‌محمدی، میلاد قاسمی، امین زاهدی و مجتبی شجاعی
ناظر: رضا سخندان

سپاهان اصفهان - اورکی اسلامشهر

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۷:۳۰

مکان: ورزشگاه نقش جهان اصفهان

غایبان:

سپاهان: سید محمدرضا حسینی

اورکی: حمیدرضا غنی‌زاده (سرمربی)

رتبه در جدول رده‌بندی:

سپاهان: رتبه اول لیگ برتر

اورکی: رتبه هفتم گروه A لیگ دسته دوم

داوران: امیر ایار، سجاد نجفی‌نژاد، علی معصومی و سجاد یاری
ناظر: روح‌الله ارشادی

فولاد خوزستان - شهرداری نوشهر

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۷:۴۵

مکان: ورزشگاه نقش جهان اصفهان

غایبان:

فولاد: -

شهرداری نوشهر: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

فولاد: رتبه ششم لیگ برتر

شهرداری نوشهر: رتبه ششم گروه B لیگ دسته دوم

داوران: یعقوب آشوری، صادق رستمی، فرزاد ایمان‌نژاد و علی آقاجری
ناظر: مسعود فرح‌نیا

شاهین بوشهر - نفت مسجدسلیمان

زمان: یک‌شنبه، ساعت ۱۴:۳۰

مکان: ورزشگاه شهید مهدوی بوشهر

غایبان:

شاهین: -

نفت: -

رتبه در جدول رده‌بندی:

شاهین: رتبه هفدهم لیگ دسته یک

نفت: رتبه پانزدهم لیگ برتر

داوران: ابوالفضل گرجی، امید افخمی، مسلم فاضلی و سیدحسین حسینی
ناظر: فرشید افشار

در ادامه این مرحله از جام حذفی، سه بازی دیگر فردا (دوشنبه) برگزار خواهد شد که برنامه آن به شرح زیر است:

دوشنبه - ۲۹ آذر ۱۴۰۰

خلیج فارس ماهشهر - هوادار تهران/ ساعت ۱۴:۳۰
داوران: شاهین یزدانی، وحید سیفی، محسن حکیم و حامد صادقی‌جو
ناظر: اسماعیل آمری

تراکتور تبریز - مس رفسنجان/ ساعت ۱۵
داوران: امیر عرب‌براقی، محمدجواد مداح، علی احمدی و فرزاد منصوری
ناظر: حسین نجاتی

پرسپولیس - ویستا توربین/ ساعت ۱۷:۳۰
داوران: روح‌الله شریفی، محمد راهی، حمیدرضا افشون و مجتبی افرا
ناظر: مسعود مرادی


مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار