تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۲
کد خبر: ۲۳۷۶۱۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
امام جمعه شهرستان شوش گفت: انتظار داریم مسئولان استانی، شهری و مدیریت شرکت نیشکر هفت‌تپه تدبیر و راهکاری را برای رفع مشکل کارگران فصلی هفت‌تپه پیدا کنند.

حجت الاسلام مهدی علیزاده اظهار کرد: پس از کش و قوس‌های فراوان شرکت نیشکر هفت‌تپه این روزها با مدیریتی جدید روزهای آرامی را سپری می‌کند که امید است این آرامش همیشگی باشد.

وی گفت: چند هفته‌ای می‌شود که کارگران فصلی شرکت نیشکر هفت‌تپه با مشکل وضعیت شغلی مواجه شدند و خواستار پیگیری برای رفع مشکل خود شدند.

حجت الاسلام علیزاده افزود: این کارگران برای پیگیری مشکلشان هم به دفتر امام جمعه مراجعه کرده هم چند هفته‌ای است که به صورت منظم در نماز جمعه حاضر می‌شوند؛ من در خطبه‌های نماز جمعه عرض کردم که باید این شیوه مطالبه گری این کارگران را شاکر باشیم.

امام جمعه شهرستان ادامه داد: این کارگران که تعدادشان هم کم نیست با حضور در نماز جمعه با در دست داشتن پلاکاردی مطالبه خود را پیگیری می‌کنند که هفته گذشته برای بیان مطالبه خودشان تریبون نماز جمعه را در اختیارشان گذاشتیم؛ آنها حواسشان هست و دست به کارهایی نمی‌زنند تا برخی بخواهند از آنها سوءاستفاده کنند و به امنیت شهر خدشه‌ای وارد شود.

وی بیان کرد: انتظار داریم که مسئولان استانی، شهری و مدیریت شرکت نیشکر هفت‌تپه تدبیر و راهکاری را برای رفع مشکل این کارگران پیدا کنند و اجازه ندهند این موضوع به مسئله اجتماعی بزرگی در سطح شهر تبدیل شود.

حجت‌الاسلام علیزاده تصریح کرد: مسئولان نباید نسبت به این کارگران بی توجه باشند باید هرچه سریع‌تر با راهکارهایی نسبت به مطالبه آنها تصمیماتی گرفته شود و شاهد پایان دادن این تجمع اعتراضی آنها باشیم.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار