تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۰ - ۲۱:۴۷
کد خبر: ۲۳۷۶۰۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
   فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان از اجرای طرح کنترل هوشمند کرونا در سطح استان خبر داد.

ولی‌الله حیاتی در نودمین جلسه ستاد استانی مدیریت کرونا که امروز (۱۳ آذرماه) در استانداری خوزستان برگزار شد، با اشاره به شرایط قابل قبول وضعیت بیماری در خوزستان اظهار کرد: شرایط کنونی نباید ما را دچار عادی‌انگاری کند زیرا هر آن ممکن است این شرایط شکننده باشد بنابراین رعایت پروتکل‌های بهداشتی و واکسیناسیون به عنوان دو مولفه مهم باید مد نظر باشد.

وی افزود: در قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان موارد مختلفی از جمله هماهنگی بین دستگاه‌های قضایی، انتظامی و اماکن در بحث برخورد با نقض‌کنندگان پروتکل‌های بهداشتی انجام و نسخه واحدی برای همه شهرستان‌ها پیچیده شد. بر این اساس مقرر شد با گزارش بهداشت، اماکن بدون امریه نسبت به پلمب اقدام کند و این گشت‌ها باید در سطح شهرستان‌ها نیز فعال شوند.

فرمانده قرارگاه عملیاتی و نظارتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان گفت: به دستگاه‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی را به صورت ضعیف رعایت می‌کنند نیز تذکر داده شده است.

وی با اشاره به اهمیت کنترل هوشمند، بیان کرد: در این راستا معاون وزیر کشور دسترسی سامانه‌ای را به استان‌ها داد تا بر اساس این سامانه، فعالیت همه دستگاه‌ها در مقابله با کرونا رصد و پیگیری شود.

حیاتی افزود: در طرح کنترل هوشمند، برای کلیه دستگاه‌ها داشبوردی تعریف می‌شود تا فعالیت‌ها را در این داشبورد وارد کنند و این فعالیت‌ها توسط وزارتخانه و استانداری رصد می‌شود.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار