تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
کد خبر: ۲۳۷۴۳۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رئیس شورای اسلامی شهر اهواز گفت: متاسفانه سرقت اموال عمومی در سطح شهر اهواز به عنوان مسئله‌ای جدی تبدیل شده است.

 نوزدهمین نشست علنی شورای اسلامی کلانشهر اهواز امروز سه‌شنبه در سالن اجتماعات شورای شهر برگزار شد.

در این نشست سیاوش محمودی،  رئیس شورای اسلامی شهر اهواز درخصوص بسته شدن پل ششم اظهار داشت: این پل در حوزه شهرستان کارون و شهرداری کوت عبدالله است که به دلیل عدم حراست مناسب به تازگی سرقت‌هایی از آن صورت گرفته است که این موضوع در شورای تامین مطرح شد و تا رسیدگی به این جریان پل بسته خواهد بود.

وی با اشاره به مصوبات شورای تامین در خصوص پل ششم عنوان داشت: شرکت  فولاد بهره بردار و سازنده اصلی این پل است و عمده تردد ماشین آلات این مجموعه از پل ششم صورت می پذیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز افزود: متاسفانه سرقت اموال عمومی در سطح شهر اهواز به عنوان مسئله ای جدی تبدیل شده است.

محمودی ادامه داد: این سرقت‌ها نیازمند حضور جدی دستگاه‌های نظارتی و امنیتی است.

وی با اشاره به اینکه حفاظت و نگهداری از پل ششم در حیطه شهرداری کوت عبدالله است،  تصریح کرد: عمده ترددهای مردم اهواز از این پل است و ضرورت دارد هر چه سریعتر فولاد نسبت به برطرف کردن نواقص پل اقدام کند تا از وقوع مشکلات ترافیکی جلوگیری شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز درخصوص بازدید امروز خود از سایت صفیره ابراز داشت: در فضای مجازی مسائلی در خصوص پسماند عفونی گفته می‌شود در پاسخ باید گفت که طی 6 ماه گذشته اقدامات بسیار خوبی در خصوص این سایت صورت گرفته است.

محمودی در رابطه با اقدامات انجام شده در جهت بهبود وضعیت سایت دفع پسماند عفونی اهواز گفت: بنا شده تا طی مدت ٣ ماه سلول دوم به بهره‌برداری برسد تا بتوانیم دفع پسماند اصولی و بهداشتی را داشته باشیم.

رئیس شورای اسلامی شهر اهواز بیان داشت: چرخه پسماند از مبدا تا مقصد مسئله جدی شهر اهواز است.

مرجع / تسنیم
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار