تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۳
کد خبر: ۲۳۷۰۰۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
در دیدار مدیرعامل و مدیران ارشد با معاون سازمان پدافند غیرعامل كشور؛

 در نشستی باحضور معاون انرژی پدافند غیرعامل و مدیرعامل و مدیران ارشد شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب چالش‌­ها و مسائل عمده این شركت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 به گزارش خوزنیوز و به نقل از پایگاه اطلاع­‌رسانی نفتخیز، در این نشست كه صبح جمعه (5 آذرماه 1400) با حضور عبدالرحمان كشوری معاون انرژی پدافند غیرعامل برگزار شد بر اهمیت پدافند غیرعامل و كاهش آسیب پذیری نیروی انسانی، تأسیسات و خطوط لوله انتقال نفت و گاز تأكید شد.

حل تعارضات در مسیر توسعه صنعت نفت، نقش كریدور اهواز در نقل و انتقال نفت و گاز و تأمین خوراك پالایشگاه­‌ها و چالش­‌های موجود در جابه­‌جایی آن و بازسازی و نوسازی تأسیسات نفتی بخشی از مسائل مطرح شده در این نشست بود.

ارائه راهكار برای افزایش امنیت تجهیزات و لوله‌­های نفت و گاز، مشكلات خطوط صادراتی نفت در گناوه و كریدور امیدیه از طریق جاده‌سازی و ساخت و ساز مناطق مسكونی، تأمین برق و امنیت انرژی و ایجاد بیمارستان سوانح از دیگر موارد عنوان شده بود.

پس از این نشست عبدالرحمان كشوری معاون انرژی پدافند غیرعامل و هیئت همراه، مدیرعامل نفت و گاز كارون و رئیس H.S.E شركت ملی مناطق نفتخیز جنوب از بخشی از كریدور اهواز بازدید به عمل آوردند.

شایان ذكر است در این نشست مدیران عامل شركت‌های ملی حفاری ایران، نفت و گاز اروندان، پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خوزستان، خطوط لوله و مخابرات خوزستان، گاز استان خوزستان و مدیران عامل شركت‌های بهره‌برداری نفت و گاز تابعه مناطق نفتخیز جنوب حضور داشتند.

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار