تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
کد خبر: ۲۳۷۰۰۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
تعیین تکلیف کالا‌های قاچاق و رسوبی موجود در انبار‌های سازمان املاک تملیکی خوزستان طی ۲ ماه گذشته با سرعت قابل توجهی در حال انجام است.

مدیر جمع آوری و فروش املاک تملیکی خوزستان درخصوص تعیین تکلیف پرونده‌های سنواتی و جاری که کالا‌های آن‌ها از طریق قاچاق وارد کشور می‌شوند، گفت: پس از بازدید ریاست جمهوری و ریاست قوه قضائیه از انبار‌های کالا‌های قاچاق و متروکه در استان‌های بوشهر و تهران، شاهد تسریع در تعیین تکلیف این پرونده‌ها شاهد هستیم.تعیین تکلیف کالا‌های قاچاق در انبار‌های املاک تملیکی سرعت گرفت

علی اصغر نظام دوست با بیان اینکه بخش قابل توجهی از کالا‌های موجود در انبار‌های سازمان اموال و املاک تملیکی طی ۲ ماه گذشته تعیین تکلیف شده اند، افزود: برای کالا‌های مختلف روند و روش خاصی به کار می‌بریم، بطوریکه برای کالا‌های سلامت محور با اخذ مجوز از معاونت غذا و دارو اقدام به انهدام آن‌ها می‌کنیم.

وی با اشاره به تنوع کالا‌ها در انبار‌های اموال تملیکی بیان داشت: کالا‌های موجود در اختیار این سازمان شامل؛ طلا و جواهرات، خودرو‌های سنگین راهسازی، لودر، لوازم خانگی، مواد غذایی، لوازم آشپرخانه، اسباب بازی، لاستیک خودرو، موتور قایق، لوازم آرایشی و بهداشتی، پارچه، موتورسیکلت، تلفن همراه و ... هستند.

نظام دوست احشام، مواد سریع الفساد، سریع الاشتعال، مواد ناریه، کود‌های شیمیایی و... نیز از دیگر کالا‌های موجود در انبار‌های سازمان تملیکی عنوان و اظهار کرد: خوزستان به داشتن مرز‌های زمینی، دریایی و هوایی و همجواری با کشور‌های حاشیه خلیج فارس سبب شده این استان به معبری برای واردات و صادرات کالا به صورت قانونی و غیرقانونی تبدیل شود.

به گفته نظام دوست؛ از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا پایان آبان ماه بیش از ۸۰۰ پرونده تشکیل شده است که در حال بررسی هستند
مرجع / صداوسیما
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار