تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۶
کد خبر: ۲۳۴۱۱۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: بازیکنان ما مقابل تیم صنعت نفت آبادان خیلی خوب و منسجم بازی کردند و استحقاق کسب ۳ امتیاز را داشتیم.

مهدی تارتار در نشست خبری پس از بازی با تیم صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: بابت تاخیری که در پرواز داشتیم روز گذشته امکان حضور در نشست خبری پیش از بازی نبود و از این بابت عذرخواهی می کنم.

  وی افزود: سالروز تاسیس و ۴۹ سالگی باشگاه با ریشه صنعت نفت را تبریک می گویم. همچنین با مردم محروم و زلزله زده اندیکا ابراز همدردی دارم.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: مسولان تلاش خود را برای حل مشکلات انجام می دهند اما انتظار دارم مسولان با توجه به شرایط آب و هوایی اندیکا تلاش مضاعفی داشته باشند.

تارتار عنوان کرد: من در مسجدسلیمان مربی گری کرده ام و میدانم شرایط در آن مناطق بسیار سخت است و مردم بسیار محرومی در آنجا زندگی می کنند.

وی افزود: امیدوارم رسیدگی ها به مردم این مناطق بیشتر شود و شاهد حل مشکلات آن‌ها باشیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با آرزوی سلامتی برای علیرضا منصوریان، گفت: امیدوارم علیرضا منصوریان هرچه سریعتر به شرایط خوب گذشته خود بازگردد.

تارتار در خصوص بازی امروز با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان نیز عنوان کرد: در نیمه اول بازی کاملا تحت کنترل ما بود و موقعیت های خوبی به دست آوردیم که نتوانستیم به گل برسیم.

وی ادامه داد: در نیمه دوم با توجه به اینکه میهمان بودیم، تیم ناخوداگاه عقب نشست ولی خیلی منسجم دفاع کردیم و به تیم خوب و با کیفیت صنعت نفت آبادان ندادیم.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: امروز مزد تلاش، انسجام و زحماتی که در پیش فصل کشیده بودیم را گرفتیم و ۳ امتیاز با ارزش را در آبادان به دست آوردیم.

تارتار ادامه داد: تیم صنعت نفت در شروع فصل امسال در مقایسه با نفت سال گذشته باتوجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی در ابتدای فصل تیم بهتری بود.

وی افزود: تیم امسال نفت برای آغاز فصل در مقایسه سال گذشته در ابتدای فصل تیم بهتری بود. البته تیم نفت در سال گذشته وقتی بازیکنان خود را جذب کرد، حتی در مقطعی به صدر جدول آمد و تیم خوبی بود.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: برای تیم صنعت نفت آبادان و هوادارهای پرشور این تیم آرزوی موفقیت دارم. جای هواداران در استادیوم ها خالی است و امیدوارم این ویروس منحوس ریشه کن شود تا هرچه سریعتر هواداران به ورزشگاه ها بیایند زیرا شور و شوق در استادیوم ها نیست.

تارتار ادامه داد: بازیکنان ما خیلی خوب و منسجم بازی کردند و استحقاق کسب این ۳ امتیاز را داشتیم.


مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار