تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۷
کد خبر: ۲۳۱۹۵۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 نماینده مردم اهواز، باوی، حمیدیه و کارون در مجلس شورای اسلامی گفت: برای اشتغال در فولاد خوزستان کمترین فرصتی اگر پیش آید اولویت با روستاهای اطراف و شرق این شرکت است که از لحاظ زیست محیطی در معرض خطر قرار دارند.

 سید کریم حسینی یکشنبه در آیین کلنگ زنی سه طرح عظیم فولادی در شرکت فولاد خوزستان اظهار داشت: رسیدن به رقم ۸۰ میلیون تن تولید در چشم انداز ۱۴۰۴ افق بسیار چشمگیری است و اینکه ۷۰ درصد فروش محصولات این شرکت به شرکت های داخل استان است باعث خوشحالی است.

وی با اشاره به بازگشت تملک شرکت فولاد اکسین به فولاد خوزستان و اصرار مجری برنامه بر نمایندگان استان برای تحقق این امر گفت: اگر نمایندگان شما در مجلس شورای اسلامی به دنبال استقرار پایداری در استان هستند قطعا منافع آن به کل استان می رسد.

وی اظهار داشت:  یقینا از ایده ای که در فضای کارشناسی به نتیجه برسد حمایت می کنیم اما نباید با القای مطلبی به نمایندگان و با اجرای یک کلیپ و سخنرانی انتظار تحقق آن را داشت.

حسینی ادامه داد: شرکت فولاد خوزستان کارهای خوبی در استان انجام داده که باید رونق داده شود و مسائل فنی و تولید که وظیفه اصلی آن است در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: کمک های مومنانه و اجتماعی وظیفه ما است اما در عین حال مشکلات اساسی در اهواز و استان داریم که این کمک ها کفایت نمی کند.

وی گفت: توزیع بسته های غذایی و کمک های مومنانه فولاد خوزستان جای تقدیر دارد اما جاده مواصلاتی کانتکس به قلعه چنعان که کمتر از پنج کیلومتر است  از آن ضروری تر است تا شاهد تلفات جانی در این مسیر نباشیم.

در این مراسم کلنگ اجرای سه طرح عظیم ماشین ریخته گری اسلب عریض، کارخانه اکسیژن ۴ و نیروگاه ۵۲۰ مگاواتی در شرکت فولاد خوزستان عملیاتی شد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار