تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۹
کد خبر: ۲۳۱۸۷۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان همچنان به دلایل نامشخص در تمرینات غایب است.

مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان ۱۵ شهریورماه با امید حضوری موفق در لیگ برتر با سید اکبر پورموسوی قرارداد همکاری منعقد کردند. همکاری که همان موقع مدیرعامل باشگاه درباره آن  گفت: "صد درصد به آینده نفت با پورموسوی امیدوارم و با این مربی مطمئنم که تیم در میانه های جدول می ماند و دیگر نگران سقوط تیم نخواهیم بود." اما این همکاری خیلی زود در هاله ابهام رفت زیرا پورموسوی به دلایل نامشخص در حالی که تیم اکنون در اردوی تهران به سر می برد، هنوز در تمرینات حاضر نشده است.

  البته اگرچه پورموسوی هنوز با باشگاه درباره علت حضور نیافتنش در اردو صحبتی نداشته است و باشگاه عنوان می کند که این مربی نه تماس آن ها را جواب می دهد و نه پیام هایشان را؛ اما مسئولان باشگاه همچنان امیدوارند که پورموسوی به اردو برود یا حداقل تکلیف این همکاری را مشخص کند که می ماند یا ماندنی نیست.

اگرچه از طریق دوستان پورموسوی به باشگاه اعلام شده بود که او امروز به اردوی تهران می رود اما در حالی که تمرینات نفت از ساعت ۱۶ آغاز شده ولی پورموسوی بازهم غایب است.

البته گفته می شود که پورموسوی به دلیل این که باشگاه طبق اولویت های اول و دوم او اقدام به جذب بازیکن نداشته است، از این موضوع دلخور بوده و به همین دلیل تاکنون به اردو نرفته است. موضوعی که البته باشگاه نسبت به آن اظهار بی اطلاعی می کند زیرا با این مربی موفق به صحبت نشده است و خود پورموسوی نیز تاکنون در خصوص صحت این گفته ها، شفاف سازی نکرده است.

باید دید پورموسوی اصلا قصد ادامه همکاری با نفت را دارد یا نیامده، خواهد رفت.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار