تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۲۱
کد خبر: ۲۲۷۷۵۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 نماینده مردم آبادان در مجلس گفت: معاون اول رئیس‌جمهور هشت سال وقت داشت تا مشکلات خوزستان را حل کند ولی اکنون که چند روز بیشتر به عمر دولت باقی نمانده و برای حل مشکلات به خوزستان آمد.

جلیل مختار   با اشاره به سفر معاون اول رئیس‌جمهور به استان خوزستان اظهار کرد: امروز اسحاق جهانگیری بعد از روزها که از تنش شدید آبی در خوزستان می‌گذرد به خوزستان آمده است و در اوج وقاحت خبر از حل مشکلات خوزستان می‌دهد.

وی افزود: واقعاً عجیب بود، جهانگیری که هشت سال به‌عنوان دومین مقام بلندپایه دولت فعالیت می‌کرد در حالی که چند روز بیشتر به عمر دولت باقی نمانده است اما وعده حل مشکلات خوزستان را می‌دهد و این در حالی است که مشکلات امروز خوزستان محصول بی‌توجهی‌های انباشته دو دولت حسن روحانی است.

مختار تأکید کرد: مردم خوزستان با این حرف‌های شما گول نمی‌خوردند و یادشان نمی‌رود که این دو دولت چه بلاهایی به سر زندگی و کار و پیشه آنها آورد؛ حتی همین امسال نیز اعتبارات انتقال آب در بودجه دولت وجود دارد ولی چگونه وی اعلام می‌کند که آب خوزستان برای مردم خوزستان و کسی حق انتقال آن را ندارد.

نماینده مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: این سفر قطعاً هیچ سود و منفعتی برای استان به همراه ندارد و معاون اول رئیس‌جمهور سعی کند حرف‌هایی نزند که داغ دل مردم خوزستان را از عملکرد ناصحیح و تبعیض‌آمیز دولت علیه مردم استان تازه کند.

مختار بیان کرد: جهانگیری و رئیس‌جمهور گفته بودند که برای مشکلات خوزستان یک شب تا صبح گریه کرده‌اند آیا این بار هم آمده‌اید که بگویید برای مرگ احشام، نابودی کشاورزی و تشنگی مردم خوزستان تا صبح اشک ماتم ریختید؟ آیا هشت سال وقت کافی برای کاهش مشکلات خوزستان نبود.

وی تأکید کرد: مشکلات خوزستان در هشت سال اخیر چند برابر شده است ولی اکنون که دولت جدید در حال استقرار است، معاون اول رئیس‌جمهور سعی کند که در سفرش به خوزستان با حرف‌های خود بیشتر از این مردم را نرنجاند.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار