تاریخ انتشار: ۱۶ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۸
کد خبر: ۲۲۰۱۱۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
به دلیل شیوع کرونا؛
 مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان گفت: ۲۳ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی در بین نیازمندان استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون توسط این جمعیت در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری توزیع شد.

دکتر علی خدادادی بیان کرد: با اشاره به مشکلات مضاعف اقتصادی بر جامعه به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاثیر آن بر تعطیلی و یا کم رونق شدن بسیاری از کسب و کارها به ویژه برای اقشار کم درآمد و بی بضاعت و  در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری در خصوص کمک به خانواده های آسیب دیده از بیماری کرونا با مشارکت و حمایت خیران و تلاش شبانه روزی داوطلبان جمعیت هلال احمر استان از ابتدای شیوع ویروس کرونا در خوزستان تا کنون حدود ۲۳ هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی تهیه وپس از آماده سازی در بین گروه های هدف در سراسر استان خوزستان توزیع گردیده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خوزستان در ادامه،افزود: این بسته های معیشتی که با ارزش ریالی حدود ۵۲ میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال از ۲ محل حمایت های خیران و اعتبارات جمعیت هلال احمر تهیه شده است پس از شناسایی از سوی خانه های هلال به دست خانواده های نیازمند و آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا رسید.

دکتر خدادادی افزود : بدون کمک خیران امکان خدمات رسانی بهینه به نیازمندان وجود ندارد و از نیکوکاران تقاضا داریم که در این راه همچنان جمعیت هلا احمر را همیاری کنند.

از اسفند ماه ۹۸ ویروس کرونا در استان و کشور شیوع یافت و استان خوزستان سه بار در وضعیت قرمز کرونا قرار گرفت.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز در حال حاضر پنج شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز کرونا هستند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر: