تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۵
کد خبر: ۲۲۰۰۶۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  استاندار خوزستان با قدردانی از تلاش شبانه روزی کادر درمان برای خدمت رسانی به بیماران کرونایی گفت: برگزاری مراسم مختلف از جمله مجالس ترحیم به شدت گرفتن کرونا در خوزستان دامن زد.

  قاسم سلیمانی دشتکی یکشنبه در نشست با خبرنگاران در استانداری خوزستان افزود: بیش از یک سوم تست کرونای کشور در خوزستان انجام می شود و این روند باعث شده تا بیماریابی در این استان به سرعت انجام شود و زمان رسیدگی به بیماران کرونایی کاهش یابد.
وی در ادامه با تشکر از مردم خوزستان که در روز طبیعت از تجمع در فضاهای باز و پارک ها خودداری کردند اظهار داشت: با رعایت دستورالعمل های بهداشتی از سوی مردم در حال حاضر شاهد سیر نزولی کرونا در خوزستان هستیم که این روند کاهشی حاصل همراهی مردم ، تلاش شبانه روزی کادر درمان ،دستگاهای اجرایی و اطلاع رسانی اصحاب رسانه است.
استاندار خوزستان همچنین به ممنوعیت تردد مسافر در مرزهای این استان اشاره کرد و گفت: قبل از عید نوروز ورود مسافران عراقی به خوزستان ممنوع شد و این ممنوعیت همچنان ادامه دارد.

وی گفت: شهروندان ایرانی که در عراق بسر می برند قبل از ورود به استان خوزستان باید تست کرونا بدهند.
استاندار خوزستان همچنین با اشاره به رصد مرزهای این استان برای جلوگیری از ورود ویروس کرونای برزیلی افزود: به شدت پیگیر هستیم ‌تا از گزند ویروس کرونای برزیلی در امان باشیم و در این راستا تمام مرزهای خوزستان رصد می شوند تا این نوع ویروس وارد خوزستان نشود.

طبق اعلام دانشگاه علوم پزشکی اهواز تعداد شهرستان های قرمز کرونا در این استان به پنج شهرستان کاهش یافته است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار