تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۰
کد خبر: ۲۲۰۰۵۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 نظری با بیان اینکه بازار مرغ هنوز اشباع نشده است، گفت: مرغ با قیمت جدید و با هدف تنظیم بازار به مراکز فروش تحویل داده شده است.

 امیرحسین نظری رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با توجه به اینکه نرخ فروش مرغ تغییر کرده است، انتظار داریم مشکلاتی که در تامین و عرضه مرغ وجود داشت، رفع شود.

او با بیان اینکه از روز شنبه مرغ در سراسر خوزستان با نرخ مصوب جدید و با قیمت هر کیلوگرم ۲۴ هزار و ۹۰۰ تومان برای مصرف‌کننده به فروش می‌رسد و بر روند توزیع این محصول نیز بازرسی خواهد شد، افزود: سازمان جهاد کشاورزی، متولی تامین و توزیع مرغ است و سازمان صمت، وظیفه نظارت بر توزیع و فروش این محصول با نرخ مصوب‌شده را به عهده دارد و با متخلفان در این خصوص برخورد جدی خواهد کرد.

نظری بیان داشت: پیش از نرخ‌گذاری جدید، قیمت مرغ در بازار استان خوزستان بالاتر از نرخ مصوب بود و با فروشندگانی که در این زمینه تخلفاتی داشتند برخورد و حتی پرونده‌هایی برای آن‌ها تشکیل شد. اکنون با تغییر قیمت انتظار داریم شاهد وضعیت بهتری در بازار مرغ باشیم.

این مقام مسئول تصریح کرد: هنوز بازار مرغ خوزستان به طور کامل اشباع نشده است، اما جلساتی برگزار خواهد شد تا مرغ مورد نیاز تامین و روند توزیع بهتر از گذشته شود.
مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار