تاریخ انتشار: ۱۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۸:۵۳
کد خبر: ۲۲۰۰۲۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس کل دادگستری خوزستان با تاکید بر ضرورت ممانعت از برگزاری مراسم ترحیم و تجمع در شرایط کرونایی خوزستان گفت: اگر فرمانداران در این رابطه جدی عمل کنند شیوع کرونا در خوزستان کم رنگ‌تر خواهد شد.

 حجت‌الاسلام و المسلمین صادق مرادی شنبه در نشست ستاد مدیریت کرونا خوزستان اظهار داشت: نقش فرمانداران و هماهنگی آنها با دستگاه قضا و نیروی انتظامی برای ممانعت از برگزاری مراسم مهم است.

وی با اشاره به برگزاری مراسم بزرگ عزاداری در خرمشهر گفت:اگر در این رابطه سریع‌تر اقدام می‌شد شاهد تجمع چند هزار نفری نبودیم.

رییس کل دادگستری خوزستان گفت: در شهرستان شوش نیز شاهد مراسم ترحیم با جمعیت چند هزار نفری بودیم در حالی که اگر مدیریت بهتری صورت می گرفت این تجمع شکل نمی گرفت.

وی در ادامه به فعالیت طلاب جهادی در بیمارستان‌ها اشاره کرد و گفت: نقش طلاب جهادی در بیمارستان‌ها بسیار موثر است لذا انتظار داریم واکسیناسیون این افراد در اولویت قرار گیرد.

مرادی همچنین در خصوص سفر رییس قوه قضاییه به خوزستان گفت: احتمال سفر رییس قوه قضاییه در چند هفته آینده به خوزستان وجود دارد که در حال هماهنگی هستیم. 

در ادامه عباس حسینی پویا دادستان عمومی و انقلاب اهواز نیز در خصوص برگزاری مراسم ترحیم و سوگواری با جمعیت چند هزار نفری گفت: اگر بنا باشد جنازه متوفی را تحویل ندهیم باید نیروی انتظامی در محل مستقر شود تا صاحبان عزا با ما درگیر نشوند.

در حال حاضر پنج شهرستان خوزستان در وضعیت قرمز و ۱۳ شهرستان نارنجی هستند.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار