تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۱:۵۷
کد خبر: ۲۱۸۶۳۲
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 

 فرماندار اندیمشک از ممنوعیت خاک‌سپاری اموات در روزهای پنجشنبه و جمعه در این شهرستان خبر داد.

 پیمان جهانگیری عصر امروز شنبه در نشست اضطراری ستاد مبارزه با کرونا که با حضور اعضای شورای تأمین برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به مصوبات ستاد کرونا و دستور استاندار خوزستان، ورود و خروج همه خودروهای غیربومی به این استان ممنوع است.

وی گفت: ورودی‌های شهرستان اندیمشک از امروز با شدت بیشتری کنترل خواهد شد و ورود به این شهرستان فقط با پلاک بومی امکان‌پذیر است.

رئیس ستاد کرونا شهرستان اندیمشک گفت: همه پارک‌ها و تفرجگاه‌های شهرستان تعطیل هستند و از امروز ورودی پارک فدک نیز مسدود می‌شود.

وی افزود: مراسم خاک‌سپاری در روزهای پنجشنبه و جمعه ممنوع است و از این پس فقط مراسم خاک‌سپاری در روزهای شنبه تا چهارشنبه و از ساعت ۷ تا ۹ صبح برگزار خواهد شد.

جهانگیری گفت: قانون منع تردد شبانه همچنان با جدیت در شهرستان اندیمشک برقرار است و با خودروهایی که در این ساعت اقدام به تردد کنند، از طریق دوربین‌ها و پلیس راهور اعمال قانون می‌شوند.

رئیس ستاد کرونا شهرستان اندیمشک ادامه داد: با توجه به وضعیت کرونایی استان خوزستان، از مردم درخواست می‌شود که تحت هیچ شرایطی به این استان سفر نکنند چرا که اجازه ورود به خوزستان از ورودهای این شهرستان داده نمی‌شود.

فرماندار اندیمشک عنوان کرد: تعداد بستری‌های کرونا روزانه در شهرستان اندیمشک در حال افزایش است و با این وضعیت سخت‌گیری‌ها در راستای مهار کرونا بیشتر خواهد شد.

جهانگیری از شهروندان خواست تا در خانه بمانند و فقط در شرایط ضروری از منزل خارج شوند و استفاده از ماسک و شیوه‌نامه‌های بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند.
مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار