تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۳
کد خبر: ۲۱۸۵۹۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان خوزستان، درگذشت دو تن از کارکنان حوزه سلامت استان به علت ابتلا به ویروس کرونا را تسلیت گفت.

 در پیام دکتر فرهاد ابول‌نژادیان آمده است:

"انا لله و انا الیه راجعون

خبر رسید باز هم بهداشت و درمان استان خوزستان غمزده کوچ عزیزانی خدوم و فداکار شد. تلخ و جانکاه است شنیدن از دست دادن کسانی که چنان مخلصانه غرق در پاکی و طهارت بوده‌اند و فقدان‌شان در راه خدمت به مردم رقم می‌خورد.

متاسفانه وضعیت بغرنج شیوع کرونا در خوزستان منجر به افزایش مخاطرات برای کادر جان بر کف بهداشت و درمان استان شده، با این وجود این عزیزان در راه دفاع از سلامت مردم ثابت‌قدم هستند اما این سوال را باید پرسید که قلیلی از جامعه با درگذشت چند نفر دیگر از خادمان سپیدپوش‌شان قرار است دست از پروتکل‌شکنی و بازی با جان خود و سایرین بردارند؟

اینجانب با قلبی آکنده از غم، فقدان همکاران پرتلاشم و آزرده از سستی‌ها در برابر دشمنی بی‌رحم و کشنده، ضایعه تلخ فقدان دو تن از کارکنان خدوم حوزه سلامت، مرحومه هاجر عیدی‌زاده از همکاران پرتلاش شبکه بهداشت گتوند و مرحوم محمدعلی حسن‌علیزاده همکار زحمتکش‌مان در شبکه بهداشت مسجدسلیمان را به محضر خانواده‌های صبورشان و عموم کارکنان حوزه سلامت در استان خوزستان تسلیت عرض نموده و برای روح بلند این عزیزان، رحمت و مغفرت الهی مسئلت می‌نمایم.

دکتر فرهاد ابول‌نژادیان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز

و فرمانده عملیات مقابله با کرونا در حوزه بهداشت و درمان استان خوزستان"

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار