تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۷
کد خبر: ۲۱۸۳۳۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
رئیس اداره دامپزشکی اهواز از پلمب یک واحد صنفی عرضه کننده فرآورده خام دامی به دلیل تخلف از مقررات و ضوابط بهداشتی در این شهرستان خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان خوزستان دکتر رضا حفیظی رئیس اداره دامپزشکی شهرستان اهواز گفت : طی گزارش های مردمی واصله، بازرسین اداره دامپزشکی شهرستان اهواز به یک واحد صنفی توزیع فرآورده خام دامی در کوی کیانپارس مراجعه نموده که در این واحد صنفی 7 لاشه گوسفندی کشتار غیر مجاز و حدود 100 کیلو گوشت قرمز فاسد کشف و ضبط گردید.

 رضا حفیظی در ادامه گفت: در همان مکان گوشت های فاسد شده با نظارت کارشناسان اداره دامپزشکی شهرستان اهواز معدوم گردید و لاشه های گوسفندی جهت بررسی های تشخیصی ضبط و به آزمایشگاه ارسال شد که در همین راستا مالک واحد نیز طبق ماده 688 قانون مجازات اسلامی به مراجع قضایی استان معرفی گردید .

حفیظی در ادامه از شهروندان عزیز درخواست نمود جهت تهیه فرآوردهای دام خامی خود در زمان خرید به لیبل و مهر بهداشتی دامپزشکی توجه خاص نمایند و از مصرف گوشت بدون لیبل و تاریخ تولید و انقضا خوداری نمایند و از گوشت های بسته بندی شده و قطعه بندی شده ایی که فاقد لیبل و برچسب بهداشتی دامپزشکی هستند  اجتناب نمایند .

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار