تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۲
کد خبر: ۲۱۸۰۷۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 جهانگیری مراسم ختم و عروسی را عامل طغیان کرونا و مرگ و میر در خوزستان دانست و گفت: برگزاری جلسات با بیش از ۱۵ نفر در اندیمشک ممنوع است.

 پیمان جهانگیری فرماندار و رییس ستاد کرونا در اندیمشک دلایل قرمز شدن وضعیت خوزستان را برگزاری مراسم عزا، عروسی و دورهمی‌های خانوادگی دانست و گفت: با توجه به افزایش ابتلا به کرونا و مرگ و میر ناشی از آن، برگزار جلسات با بیش از ۱۵ نفر تا زمان بازگشت شهرستان به وضعیت عادی ممنوع است.

او با بیان اینکه با تمهیدات ایجاد شده از جمله؛ خاموشی بلوار‌های اصلی و قانون منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح قصد کاهش تردد‌های در سطح اندیمشک را داریم، افزود: موج جدید کرونا از نیمه دوم بهمن ماه در شهرستان آغاز شده و روزانه در حال افزایش است.

جهانگیری با تاکید بر نهادینه نکردن فاصله اجتماعی و استفاده از ماسک بین مردم، اظهار داشت: شهروندان باید از حضور در تجمع و دورهمی‌های خانوادگی خودداری کنند، زیرا یکی از دلایل مهم گسترش ویروس کرونا همین مجالس است، ضمن اینکه نباید حساسیت‌ها نسبت به کرونا از دست دهیم، چراکه این اقدام سبب بحرانی شدن شرایط می‌شود.

فرماندار اندیمشک بر مشورت و همفکری بخشداران مرکزی و الوار گرمسیری با بزرگان و ریش سفیدان منطقه نسبت به جلوگیری از برگزاری مراسم عزا و عروسی تاکید و بیان کرد: چراغ‌های روشنایی پارک‌ها و تفرجگاه‌ها از امشب خاموش می‌شود و از مردم خواهشمندیم از حضور در این مکان‌ها جدا خودداری کنند.

رییس ستاد مقابله با کرونا در اندیمشک ادامه داد: طبق دستور استاندار خوزستان هر اداره یا ارگان دولتی که شیوه نامه‌های بهداشتی را رعایت نکند، پلمب و با مدیر آن برخورد می‌شود.مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار