تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۰
کد خبر: ۲۱۸۰۱۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 یک عضو مجمع استان خوزستان خطاب به وزیر آموزش و پرورش عدم بازسازی مدارس و کلاسهای درس به دلیل سیل و زلزله سال گذشته، وجود مدارس چادری و کانکسی و ده‌ها مدرسه فرسوده و آسیب پذیر را از بی‌عدالتی‌های موجود استان خوزستان خواند.

  علیرضا ورناصری در نوبت اول جلسه علی امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر آموزش پرورش گفت، استان خوزستان مشکلات عدیده است که علتش سوء مدیریت است. عدم بازسازی مدارس و کلاسهای درس به دلیل سیل و زلزله سال گذشته، وجود مدارس چادری و کانکسی و ده‌ها مدرسه فرسوده و آسیب پذیر، عدم ارائه مشوق‌های مالی و رفاهی برای فرهنگیان خورستان از بی‌عدالتی‌های موجود استان خوزستان است.

وی ادامه داد: تبعیض در استخدام معلمان پیش دبستان حق‌التدریسی و نهضت سواد آموزی و همچنین کمبود ۹۰۰ نفری کادر آموزشی و اداری در چهار شهرستان حوزه انتخابیه را باید به فهرست بالا اضافه کنیم.

ورناصری در پایان خطاب به وزیر نیرو گفت: شما اقدام موثری در زمینه آمایش سرزمینی انجام نداده‌اید. چگونه به دنبال تدوین قانون جامع آب بر اساس سیاست‌های چهل ساله گذشته هستید؟ انتظار می‌رود که به دغدغه نمایندگان استان‌ خوزستان در عمل توجه کنید.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار