تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۶
کد خبر: ۲۱۷۹۶۰
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس پلیس آگاهی استان خوزستان از دستگیری اعضای یک باند سرقت مسلحانه در این استان خبر داد.

سرهنگ سهراب حسین نژاد اظهار داشت:  این باند چهار نفره در استانهای خوزستان و لرستان مبادرت به سرقت می‌نمودند و شب گذشته قصد سرقت در شهرستان ماهشهر را داشتند که در رصد اطلاعاتی پلیس آگاهی قرار گرفتند.

وی افزود: بلافاصله با تشکیل اکیپ های عملیاتی محور مواصلاتی آزاد راه خلیج فارس تحت پوشش ماموران اعزامی قرار گرفت و خودرو حامل سارقان حوالی ساعت سه بامداد در چتر اطلاعاتی اکیپ های اعزامی قرار گرفت.

وی اضافه کرد: از آنجائیکه سارقان  پلاک مسروقه از شهرستان دزفول  را با چسب روی پلاک های اصلی خودرو خود نصب نمودند با هوشیاری عوامل انتظامی غافلگیر شدند.

رییس پلیس آگاهی خوزستان افزود: این سارقان پس از مواجه شدن با پلیس با رها کردن خودرو از محل متواری شدند که ماموران بنا به ضرورت  و با استفاده از قانون به کارگیری سلاح به سمت خودرو حامل سارقان تیراندازی و موفق به دستگیری سه نفر از آنان با هویت معلوم شدند.

وی گفت: یک نفر  از سارقان دستگیر شده سابقه دا ، حرفه ای  و دارای ۱۳فقره سابقه کیفری  و به اتهام قتل عمد و تیرانداری های متعدد تحت تعقیب مراجع قضایی استان لرستان بوده که بر اثر اصابت گلوله  از ناحیه پهلو مجروح  گردید.

به گفته وی  در بازرسی از خودرو سارقان یک قبضه اسلحه کلاشینکف به همراه ۲ تیغه خشاب مربوطه و ۵۷ فشنگ جنگی ، یک  عدد قیچی بزرگ آهن بر ، ۲ قبضه چاقو و  یک جفت پلاک مسروقه  کشف و ضبط گردید.

سرهنگ حسین نژاد افزود: تحقیقات از این باند سارق مسلح برای کشف سایر سرقت های احتمالی ادامه دارد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار