تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۴
کد خبر: ۲۱۷۷۸۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان سرعت گسترش ویروس کرونا در غرب خوزستان را بالا اعلام کرد و گفت: ۱۷۷ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های این شهر بستری هستند.

به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی آبادان شکراله سلمان‌زاده پنجشنبه اظهار داشت:در ۲۴ ساعت گذشته از ۵۱۷ نمونه آزمایش کرونا در شهرستان‌های آبادان، خرمشهر و شادگان ۲۱۴ بیمار به کووید۱۹ مبتلا تشخیص داده شدند.

وی آمار ابتلا به ویروس کرونا در شهرستان شادگان را ۱۲۷ بیمار و بیشترین تعداد در جنوب غرب خوزستان اعلام کرد و افزود: ۴۶ بیمار هم در آبادان و ۴۱ بیمار در خرمشهر با این بیماری درگیر هستند.

سلمان‌زاده گفت:از موارد مثبت کرونا جدید ۱۹۳ نفر به صورت سرپایی پذیرش و رسیدگی شدند ،  ضمن اینکه در روز گذشته ۴۱ بیمار حادتنفسی در بیمارستان بستری و ۳۵ نفر بهبود و از بیمارستان مرخص شدند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی آبادان افزود: متأسفانه در ۲۴ساعت گذشته  ۲ بیمار از شادگان فوت کردند.

بر اساس اعلام سیدمحمد علوی رییس مرکز بهداشت خوزستان، شهرستان‌های  شادگان ، آبادان و خرمشهر در جنوب غرب خوزستان با ورود به پیک جدید کرونا ، آلوده ترین و خطر خیزترین مناطق خوزستان به شمار می‌روند.

۱۱ شهرستان در استان خوزستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند و موارد مثبت تشخیص ویروس جهش یافته انگلیسی در چند شهرستان خوزستان تایید شده است.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار