تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
کد خبر: ۲۱۷۷۸۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 سرپرست فرمانداری ایذه گفت: حدود ۸۰ درصد ظرفیت تخت‌های ۲ بخش داخلی و آی‌سی‌یو بیماران کرونایی در بیمارستان شهدای ایذه تکمیل شده‌است.

حسن نبوتی با اشاره به تداوم وضعیت نارنجی کرونا در ایذه از مردم این شهرستان خواست با توجه به قرمز بودن وضعیت برخی از شهرهای خوزستان از هرگونه سفر غیر ضروری اجتناب کرده و تا حد امکان از منازل خارج نشود.

وی ادامه داد: متاسفانه هم اکنون حدود ۸۰ درصد از تخت های ۲ بخش آی سی یو و داخلی مخصوص بیماران کرونایی در بیمارستان شهدای ایذه تکمیل شده است.

سرپرست فرمانداری ایذه بیان کرد: کادر درمان در شرایط سختی به سر می برند بنابراین از تمام مردم خواهش می‌کنیم با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالم نگه داشتن خود و خانواده تلاش کرده و از ایجاد فشار مضاعف روی کادر زحمت کش درمان جلوگیری کنند.

وی با اشاره به مسدود بودن محور خروجی استان خوزستان به سمت چهارمحال و بختیاری در بخش دهدز افزود: ورود خودروهای پلاک غیر بومی از این محور به درون استان و خروج خودروهای پلاک بومی به سمت چهارمحال و بختیاری ممنوع است بنابراین هم استانی های گرامی که قصد سفر دارند تا اطلاع ثانوی سفر خود را به تعویق بیاندازد.

نبوتی گفت: کسانی که برای انجام کار ضروری مانند درمان باید از محدوده شهرستان خارج شوند به صورت موردی با مراجعه به فرمانداری برای خروج از شهرستان مجوز دریافت کنند.

وی با تاکید مجدد بر دلایل شیوع کرونا در ایذه افزود: عزیمت به مراسم و حضور در تجمعات از دلایل اصلی ابتلای مردم ایذه به کرونا به شمار می‌رود که نیازمند توجه و همکاری آنها در این موارد هستیم‌.

سرپرست فرمانداری اظهارداشت: درصورتیکه شهرستان وارد وضعیت قرمز کرونا شود مجبور خواهیم شد برخی از صنوف را تعطیل کنیم که به طور قطع به کسانی که در این حوزه ها فعالیت می‌کنند، فشار اقتصادی مضاعفی وارد خواهد شد.

وی ادامه داد: انتظار می‌رود مردم و صنوف پروتکل‌های بهداشتی مانند زدن ماسک و فاصله گذاری را رعایت کنند تا کار به تعطیلی صنوف نکشد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار