تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
کد خبر: ۲۱۷۵۵۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  استاندار خوزستان در خصوص شرایط به وجود آمده در پی مشکل تصفیه‌خانه آب شماره ۲ اهواز توضیحاتی ارائه کرد.

قاسم سلیمانی‌دشتکی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود ساعت ۵ صبح بود که اطلاع داده شد تصفیه‌خانه آب شماره ۲ اهواز دچار مشکل شده است و سرریز آب باعث شده پمپ‌ها به زیر آب بروند.

  وی افزود: با توجه به این مشکل مجبور شدیم برای جلوگیری از کدورت آب و تا زمان اتمام تعمیرات کامل، آب بخش بزرگی از غرب اهواز و بخش کوچکی از آب شرق اهواز را قطع کنیم.

استاندار خوزستان گفت: تصفیه‌خانه آب شماره ۲ اهواز دارای شش پمپ است که پنج پمپ از این تعداد بسیار مجهز و ضدآب هستند و تعمیرات آن‌ها به خوبی انجام شده است اما متاسفانه یکی از پمپ‌ها فرسوده است.

سلیمانی‌دشتکی ادامه داد: به مدیران آبفای اهواز بابت فرسودگی این پمپ تذکراتی داده شد زیرا باید این پمپ فرسوده از قبل و پیش از این اتفاق تعمیر می‌شد.

وی ادامه داد: همه عوامل در منطقه مشغول تعمیرات پمپ‌ها هستند و امیدواریم تا بعد از ظهر امروز مجددا آب شهر اهواز وصل شود و شاهد حل این مشکل باشیم.

استاندار خوزستان گفت: به دلیل کم‌آبی و همچنین تبعاتی که ممکن است نبود آب در بحث کرونا داشته باشد، امروز ادارات شهرستان اهواز را تعطیل اعلام کردیم تا علاوه بر حفظ بهداشت، به صرفه‌جویی آب نیز در این شرایط کمک شود.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر: