تاریخ انتشار: ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۲
کد خبر: ۲۱۷۴۷۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
اجماع کم نظیر نخبگان سیاسی و علمی خوزستان در قالب یک حزب سیاسی /

  اولین نشست هم اندیشی حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی در استان خوزستان با موضوع معرفی اعضای شورای مرکزی حزب و با رعایت کامل فاصله گذاری و پروتکل های بهداشتی برگزار گردید.

در این نشست حسن حائری دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی استان خوزستان ، عبداله مدملیل مسئول جبهه ایستادگی ایران اسلامی خوزستان و حجت الاسلام سید یعقوب طباطبایی در خصوص آخرین وضعیت نامزدهای انتخاباتی و جبهه گیری های احزاب سیاسی به ایراد سخن پرداختند.

در ابتدای این نشست، سید ابوالحسن موسوی ، دبیر حزب توسعه و عدالت خوزستان ضمن خیر مقدم و تشریح ساختار سازمانی حزب بر حضور تاثیرگذار و پر رنگ حزب در انتخابات ۱۴۰۰ تاکید داشت و خاطر نشان کرد در انتخاب اعضای شورای مرکزی ملاک هایی همچون تجربه فعالیت های انتخاباتی ، سلامت ، محبوبیت و مقبولیت اجتماعی ، تخصص و جوانگرایی را مد نظر قرار داده ایم و با این ترکیب امید بسیار بالایی به جریان سازی حزب توسعه و عدالت در انتخابات پیش رو داریم.

موسوی در پایان با اشاره به کامل نبودن ترکیب سازمان حزب تاکید داشت در حال حاضر صدور احکام حدود ۷۰ نفر از اعضای شورای مرکزی انجام شده و باقی اعضاء بزودی انتخاب و حکم مسئولیت شان صادر خواهند شد.

در پایان این مراسم اعضای منتخب شورای مرکزی احکام خود را دریافت کردند.