تاریخ انتشار: ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
کد خبر: ۲۱۷۳۴۱
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
  فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری 9 نفر قاچاقچی سلاح و مهمات توسط پلیس امنیت عمومی خبر داد
  سردار "سید محمد صالحی" با اعلام این خبر اظهار داشت: به دنبال کنترل و رصد تحرکات قاچاقچیان سلاح و مهمات در سطح استان، طی روزهای اخیر ماموران پلیس امنیت عمومی خوزستان با انجام اقدامات اطلاعاتی و شبانه روزی از فعالیت قاچاقچیان سلاح و مهمات مطلع شدند.

وی افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اشراف اطلاعاتی و همچنین انجام اقدامات پیچیده پلیسی اعضای یک باند 4 نفره قاچاقچیان را با خودروی وانت در محور مواصلاتی شهرستان اهواز شناسایی و دستگیر کردند، که در بازرسی از بار آن‌ها تعداد ۱۵ قبضه سلاح جنگی کلت کمری به همراه ۳۰ تیغه خشاب و 79 فشنگ جنگی کلاش کشف شد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان تصریح کرد: در ادامه این طرح ماموران پلیس امنیت عمومی استان با اقدامات فنی و تخصصی 5 قاچاقچی سلاح و مهمات را در شهرستان شوش و استان ایلام شناسایی و پس از اخذ نیابت قضائی و همکاری عوامل انتظامی دشت عباس طی 2 عملیات غافلگیرانه متهمان مذبور را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی در خوزستان ادامه داد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان ۱۰ قبضه اسلحه جنگی کلاشینکف، 6 قبضه سلاح کلت کمری و 13 خشاب مربوطه کشف شد.

سردار صالحی با بیان اینکه در مجموع 9 متهم دستگیر و تعداد 31 قبضه اسلحه جنگی به همراه 43 تیغه خشاب و 79 فشنگ جنگی کشف شد، تاکید کرد: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و با فرد و یا افرادی که قصد خدشه دار کردن آن را داشته باشند با اقتدار برخورد خواهیم کرد.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر: