تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۰
کد خبر: ۲۱۷۲۲۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 مدیرکل هواشناسی خوزستان گفت: هوای بیشتر مناطق خوزستان از اواخر وقت روز چهارشنبه هفته جاری، با نفوذ سامانه بارشی از غرب کشور ، بارانی می‌شود.

محمد سبزه‌زاری  افزود: بر اساس تجزیه و تحلیل نقشه‌ها و مدل‌های خروجی هواشناسی ، این سامانه بارشی تا روز شنبه ۹ اسفند در بیشتر مناطق خوزستان فعال‌ خواهد بود.

وی گفت:وزش باد متوسط گاهی تندباد لحظه‌ای ،احتمال ریزش تگرگ در برخی نقاط و بارش برف در ارتفاعات خوزستان از پیامدهای سامانه بارشی پیش رو است.

مدیرکل هواشناسی خوزستان ادامه داد: تا روز سه‌شنبه هفته جاری پدیده غالب در خوزستان مه رقیق صبحگاهی است و وزش باد متوسط در مناطق جنوبی ، ساحلی و شرقی خوزستان دور از انتظار نیست.

سبزه زاری افزود:در ۲ روز آینده افزایش دمای ۲ تا سه درجه در خوزستان وجود دارد ضمن آنکه احتمال وقوع رگبار پراکنده در مناطق جنوبی خوزستان نیز هست.

وی گفت: تا چهار روز آینده آب‌های شمال غرب خلیج فارس مواج و توفانی خواهد بود از این رو از صیادان  ودریانوردان خوزستانی خواسته می‌شود در روزهای پیش رو به دریا نروند.

در شبانه روز گذشته آغاجاری با ۲۵.۳ و. دهدز با ۱.۲ درجه بالای صفر به ترتیب بیشترین و کمترین دمای هوا را در خوزستان داشتند.

دمای اهواز نیز در این مدت بین ۱۶ و ۶.۸ درجه سانتیگراد بالای صفر در نوسان بود.

مرجع / ایرنا
برچسب ها: هواشناسی ، خوزستان ، اهواز
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار