تاریخ انتشار: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۴۶
کد خبر: ۲۱۶۳۱۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از نارنجی شدن وضعیت شیوع کرونا در چهار شهرستان اهواز، رامهرمز، کارون و شادگان خبر داد.

فرهاد ابول نژادیان اظهار داشت: با تداوم روند صعودی شیوع کرونا در خوزستان، چهار شهرستان اهواز، رامهرمز، کارون و شادگان در وضعیت هشدار قرار گرفتند که این شرایط بسیار نگران کننده است.

وی عنوان کرد: خطر ویروس بسیار جدی است و هیچ نقطه کم خطری در استان وجود ندارد. همه باید بدانند که هر گونه پروتکل شکنی بازی با جان خود و خانواده هاو آحاد جامعه است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز گفت: با هوشیاری و توجه به توصیه ها اجازه ندهیم استان زیر تیغ کرونا باقی بماند. انتظار داریم مردم دید و بازدیدها، دورهمی ها و ترددهای درون شهری را کاهش دهند تا بتوان این بیماری را کنترل کرد. 

وی عنوان کرد: متاسفانه آمار مراجعین به بیمارستان ها در حال افزایش است و همین امر موجب شده  در سه بیمارستان دیگر اهواز نیز شاهد پذیرش بیماران کرونایی باشیم.

 در حال حاضر چهار شهر استان در حالت نارنجی و مابقی شهرستان ها در وضعیت زرد قرار دارند.

در ادامه رضا نجاتی سخنگوی ستاد کرونا در خوزستان گفت: از امروز در چهار شهرستانی که وضعیتشان نارنجی بوده، تنها مشاغل گروه‌های ۱ و ۲ مجاز به فعالیت هستند و فعالیت مشاغل سه و چهار ممنوع است.

وی با بیان اینکه نحوه حضور کارکنان ادارات در این چهار شهرستان، به صورت یک‌سوم در محیط کار و ۲ سوم نیز دورکاری خواهد بود افزود: تردد خودروها از ساعت ۲۱ تا چهار صبح ممنوع می باشد.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
بهمن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۱۱/۲۲
0
0
آچیزهاییکه گفتی هیچکدام در رامهرمز اجرا نمیشه
فقط چند مانع بتنی برای دلخوشی مردم گذاشتند
شما خودتون بیخیال تر هستید
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار