تاریخ انتشار: ۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۴
کد خبر: ۲۱۵۰۷۹
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرکل استاندارد خوزستان از اعمال جریمه ۲۷۰ میلیون ریالی برای عرضه کننده روغن موتور فاقد کیفیت و نشان استاندارد در اهواز خبر داد.
 رضا قیصی پور مدیرکل استاندارد خوزستان  گفت: تولید کالای مرغوب و با کیفیت رمز ماندگاری تولیدکنندگان در بازار بوده و این اداره کل همکاری لازم با واحد‌های تولیدی و خدماتی در این خصوص را در اولویت‌های کاری خود قرار داده است.

او با بیان اینکه در صورت مشاهده رعایت نکردن ضوابط کیفی و استاندارد‌ها با واحد‌های متخلف برخورد قانونی می‌شود، افزود: طی بازرسی‌های بعمل آمده با تلاش کارشناسان و بازرسان این اداره کل در اهواز ۳ فروشگاه پخش روغن موتور و هیدرولیک که به عرضه این محصول فاقد کیفیت و علامت استاندارد بر روی بسته بندی محصول اقدام کرده بودند را توقیف و مراتب جهت برخورد با متخلفان به امور حقوقی این اداره کل ارجاع شد.

قیصی پور با اشاره به اینکه بعد از رسیدگی موضوع در مرجع قضایی این افراد به پرداخت جریمه ۲۷۰ میلیون ریالی محکوم شدند، اظهار داشت: از شهروندان خواهشمندیم در صورت مشاهده هرگونه کالای فاقد نشان استاندارد و یا با کیفیت پایین‌تر از حد استاندارد مراتب را با تلفن ۱۵۱۷ سامانه رسیدگی به شکایات مردمی اداره کل استاندارد خوزستان در میان بگذارند.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار