تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۹
کد خبر: ۲۱۵۰۵۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 رئیس اداره بهزیستی اندیمشک از اهدای ۲۰ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند به کودکان کار دانش آموز نیازمند و کم برخوردار این شهرستان خبر داد.

فرحناز بیروم‌وند اظهار کرد: حمایت از کودکان کار و تحت حمایت بهزیستی برای ایجاد زمینه مناسب برای تحصیل یکی از اولویت‌های مهم شهرستان اندیمشک است.

وی افزود: با توجه به شرایط سال تحصیلی جاری و اتخاذ سیاست آموزش مجازی از سوی وزارت آموزش و پرورش، مشکلاتی برای دانش آموزان نیازمند تحت پوشش ایجاد شد.

رئیس اداره بهزیستی اندیمشک گفت: از سوی بهزیستی خوزستان مبلغ ۵۰ میلیون تومان و با هدف ایجاد شرایط برابر تحصیل برای خرید تبلت و گوشی اختصاص یافت.

وی عنوان کرد: ۲۰ دستگاه تبلت و گوشی هوشمند برای مرکز کودک کار که مرکز حمایتی آموزشی کودک و خانواده بهزیستی اندیمشک است، اختصاص داده شد.

بیروم‌وند گفت: این تبلت و گوشی‌های هوشمند در اختیار کودکان کار و دانش آموز نیازمند و کم برخوردار و با هدف ایجاد امکان تحصیل مجازی اهدا شد.

وی افزود: از سوی اداره کل بهزیستی خوزستان نیز ۱۴۰ کیف برای دانش‌آموزان تحت پوشش اداره بهزیستی اندیمشک ارسال شده و در طرح پویش همدلی و مشارکت خیران و مؤسسات خیریه تهیه شده بودند.

رئیس اداره بهزیستی اندیمشک عنوان کرد: تعدادی از این کیف‌ها حاوی پکیج لوازم التحریر بود که در اختیار کودکان کار و دانش آموز تحت پوشش اداره بهزیستی اندیمشک قرار گرفتند.

مرجع / مـهـر
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار