تاریخ انتشار: ۰۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵
کد خبر: ۲۱۵۰۱۷
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 عضو هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان با رد صحبت‌های مطرح شده پیرامون جدای مجتبی حسینی از این تیم، گفت: شاید برخی دوستان می‌خواهند پیش از بازی با استقلال تهران، آرامش تیم را برهم بزنند که اجازه چنین کاری را نمی‌دهیم.

بیژن دانش درباره صحبت‌هایی مبنی بر احتمال جدایی مجتبی حسینی از تیم نفت مسجدسلیمان و مطرح بودن حضور او در ذوب آهن، اظهارکرد: اصلا بحث جدایی حسینی از نفت مسجدسلیمان مطرح نیست و این تنها یک شایعه است. ما این هفته در مسجدسلیمان با تیم استقلال تهران بازی داریم و شاید برخی دوستان می‌خواهند آرامش تیم را برهم بزنند که اجازه چنین کاری را نمی‌دهیم تا تیم با قدرت به کار خود ادامه دهد.

وی ادامه داد: البته هر سرمربی وقتی به خواسته‌های منطقی، فنی، دلسوزانه و خیرخواهانه خود برای هر تیمی نرسد، طبیعی است که از تیم جدا شود که اهالی فوتبال نیز به او حق می‌دهند اما با اتحادی که در بین اعضای هیات‌مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان، مسئولان شهری، نماینده مردم مسجدسلیمان و استاندار خوزستان وجود دارد، امید داریم که مشکلات حل شده و آقای حسینی نیز کم‌کم به خواسته‌های مدنظر خود دست پیدا کند.

عضو هیات مدیره باشگاه نفت مسجدسلیمان گفت: در مجموع ما از کادرفنی و آقای حسینی در راس کادرفنی دفاع می‌کنیم و حامی مجموعه هستیم تا تیم به خوبی به کار خود ادامه دهد. تمام اهالی فوتبال نیز باید دست به دست هم دهند تا نفت مسجدسلیمان بتواند راه موفق خود را ادامه دهد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار