تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۱
کد خبر: ۲۱۴۹۲۶
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان خبر داد
  مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان از ارائه آموزش‌های پیشگیری از ابتلا به کووید – ۱۹ به ۳۲ هزار و ۴۶۰ محل شغلی در قالب طرح "ناظران سلامت" خبر داد.

علی خدادادی با اشاره به ادامه فعالیت اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر استان خوزستان در طرح ملی "ناظران سلامت" اظهار کرد: این طرح ملی همگام با کارشناسان مراکز بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی، نیروهای بسیج و سپاه حضرت ولیعصر(عج) با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و کنترل این پاندمی در سطح استان آغاز شد و تاکنون نیز ادامه دارد.

وی افزود: در این طرح، ۲ هزار و ۷۶۵ تیم فعال از بشردوستان جوان جمعیت هلال احمر، بیش از ۳۲ هزار و ۴۶۰ محل از جمله بانک‌ها، اصناف، فروشگاه‌ها، بازارچه‌ها و بازارهای روز را تحت پوشش قرار داده‌اند و آموزش‌های پیشگیری از ابتلا به کووید - ۱۹ به صاحبان مشاغل ارائه شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان ادامه داد: با همراهی جمعیت هلال احمر، دانشگاه‌های علوم پزشکی، سپاه حضرت ولیعصر(عج)، نیروی انتظامی و اتحادیه‌های صنوف مختلف و همچنین توجه و اهتمام مردم خوزستان، وضعیت استان آبی ارزیابی شده است.

خدادادی با تاکید بر ضرورت حفظ شرایط موجود از نظر کنترل نسبی شیوع ویروس کرونا گفت: با توجه به شکننده بودن وضعیت، نباید عادی‌انگاری شود و رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی باید در دستور کار باشد.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار