تاریخ انتشار: ۰۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۶
کد خبر: ۲۱۴۸۵۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران:


 به گزارش روابط عمومی شرکت فولاداکسین خوزستان،عباس اسدروز مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از غرفه فولاد اکسین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کرد.

 وی  گفت: کار اصلی ما در سال‌های اخیر وظیفه استراتژیک  ذخیره‌سازی نفت خام کشور است که به مدد فولاد اکسین خیلی خوب و اثربخش انجام شده است.

اسدروز  افزود: اولین بار است که ما ورقهای مورد نیاز خود را در کشور تهیه می کنیم و خوشبختانه اکسین این مسیر سخت را برای امثال ما هموار نموده و خوبی این نمایشگاه به این است که مابین سازنده و مصرف کننده ارتباط قوی ایجاد می کند تا همکاری بهتری صورت گیرد.
 وی ادامه داد: شرکت ما در انتهای زنجیره ارزش ذخیره‌سازی نفت خام قرار دارد و با توجه به توانمندی خیلی خوبی که اکسین دارد محصولاتی که قبلا از خارج وارد می کردیم اکنون دستهای پر توان جوانان ایران در اهواز نیاز ما را تولید و ما از آن استفاده می کنیم.

  مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران در پایان اشاره کرد: بازرسی ارزیابی کیفی که در شرکت پایانه های نفتی انجام شده نشان می دهد عملا محصول کاملا ایرانی فولاد اکسین به نسبت مشابه خارجی از کییفت بهتری برخوردار اند و این کار مهم بارها در آزمایشگاههای ما مورد راستی ازمایی قرار گرفته است.

ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار