تاریخ انتشار: ۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵
کد خبر: ۲۱۴۷۱۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان تاکید کرد؛

 امید بن‌عباس، مدیر کل مدیریت بحران خوزستان روز شنبه با حضور در معاونت مطالعات جامع آب سازمان آب و برق خوزستان بر افزایش تعامل  و همکاری دستگاه‌های مختلف در جمع آوری اطلاعات اظهار داشت: دقت و سرعت در تصمیم گیری ۲ فاکتور مهم در مدیریت بحران به شمار می روند از این رو وجود اطلاعات صحیح و به هنگام بسیار مهم و ضروری هستند.

 وی گفت: هر دستگاهی به فراخور وظایف ذاتی که برعهده دارد باید اطلاعات خود را توسط نرم افزارهای به روز رسانی و در اختیار نهادهای تصمیم گیر قرار دهد تا از این طریق بتوانیم ابتدا به یک پیش بینی درست برسیم و پس از آن بهترین تصمیم را اتخاذ کنیم.
 مدیر کل مدیریت بحران خوزستان بر پایش لحظه‌ای برخی موارد و حوزه‌ها تاکید کرد و گفت: دستگاه‌های مختلف در استان باید در مسیر IT محور حرکت کنند و از روشهای دستی و سنتی خارج شوند چراکه  روش‌های نرم افزاری سرعت و دقت  در تصمیم‌گیری را بالا می برند.
 
 تولید و تحلیل داده‌های منابع آب، برنامه‌ریزی مخازن سدهای استان، مطالعات مدیریت یکپارچه حوزه‌های آبریز، سیاست‌گذاری، نظارت و راهبری فعالیت‌های مانند کیفیت منابع آب، ژئوماتیک، نقشه‌برداری و... از جمله وظایف حوزه معاونت مطالعات جامع آب سازمان آب و برق خوزستان است.
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار