تاریخ انتشار: ۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۳
کد خبر: ۲۱۴۴۹۴
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
حسینی: از تمام بازیکنانم با دل و جان تشکر می‌کنم/ توانستیم راه‌ها را روی ذوب‌آهن ببندیم سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: ما می‌دانستیم مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم و توانستیم خیلی خوب راه‌ها را روی ذوبی‌ها ببندیم.
  مجتبی حسینی پس از تساوی تیمش مقابل ذوب‌آهن در نشست خبری اظهار کرد: باتوجه به شرایطی که ذوب‌آهنی‌ها داشتند، آمده بودند به هر طریقی تیم ما را شکست دهند و بازی سختی برای ما بود. ما می‌دانستیم باید با دفاع تیمی خوب و فشار بالا نقطه قوت آن‌ها را کور کنیم. به ذوب‌آهنی‌ها حداقل موقعیت را دادیم و در نیمه دوم باتوجه به یکی دو موقعیت‌مان می‌توانستیم گلزنی کنیم اما متاسفانه به ثمر ننشست اما باز هم جا دارد از تمام بازیکنان نفت با دل و جان تشکر کنم.

او ادامه داد: امیدوارم تیم‌مان بتواند هفته به هفته پیشرفت کند. ذوبی‌ها بالاخره در زمین خودشان بازی می‌کردند و طبیعی بود حمله کنند. ما به آن شکل موقعیتی به آن‌ها ندادیم چون سازماندهی‌مان خوب بود. توانستیم با یک سازماندهی خوب بازی را کنترل کنیم.

سرمربی نفت مسجدسلیمان در پاسخ به این سوال که چه عاملی باعث شد تیم نفت در این بازی دفاعی بازی کند، گفت: ما می‌دانستیم مقابل چه تیمی بازی می‌کنیم و توانستیم خیلی خوب راه‌ها را روی حریف ببندیم.

مرجع / ایسنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر: