تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۷
کد خبر: ۲۱۴۳۲۵
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
 تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در هفته دوازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور مقابل تیم ته جدولی ذوب آهن قرار می گیرد که این روزها حال و روز خوبی نداشته و تشنه امتیاز گرفتن است.

 هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور در حالی برگزار می‌شود که تیم‌های ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان رو در روی هم قرار می گیرند، دیداری که برای نفتی ها پله ترقی و برای تیم ذوب آهن حکم مرگ و زندگی به شمار می رود.

در هفته یازدهم این پیکارها تیم نفت مسجدسلیمان به مصاف شهرخودرو رفت و در یک دیدار نفس‌گیر در نهایت با نتیجه سه بر یک پیروز میدان شد تا تعداد بردهای خود را به عدد چهار برساند اما در سوی مقابل تیم ذوب آهن اصفهان که در این فصل بسیاری از بازیکنانش را از دست داد و با چهره جدیدی پا به مسابقات گذاشت هفته گذشته در مصاف با تیم سایپا ۲ بر یک بازنده شد تا روند نزولی این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

به جرات می توان گفت که تیم نفت مسجدسلیمان همچون فصل گذشته، یکی از پدیده های لیگ بیستم است، این تیم با بهره بردن از بازیکنان گمنام و بی ادعا و بودجه بسیار اندک موفق به شکست تیم های بزرگی همچون فولاد، سپاهان، شهرخودرو و ماشین سازی شد همچنین تیم های پرسپولیس و گل گهر سیرجان را متوقف کرد تا شگفتی ساز شود.

اگرچه سیدمجتبی حسینی همچون همتای خود در تیم ذوب آهن در لیگ بیستم هدایت نفتی ها را برعهده گرفت و در حالی که بسیاری از بازیکنان نفت مسجدسلیمان جذب دیگر تیم ها شدند، تیم نفت مسجدسلیمان در ادامه موفقیت های خود برابر تیم‌های مدعی این فصل، توانست در پایان هفته یازدهم جایگاه هفتم جدول را از آن خود کند.

تیم فوتبال ذوب آهن در دوازدهمین دیدار خود فردا چهارشنبه باید به مصاف رکورددار کسب تساوی در لیگ نوزدهم برود و برای فاصله گرفتن از قعر جدول باید سومین شکست را به نفت مسجدسلیمان تحمیل کند. نفت مسجدسلیمان در بیرون خانه همواره بازی های خوبی به نمایش گذاشته و به سختی امتیاز از دست می دهد. این تیم در بازی مقابل ذوب آهن باقوای هر چه تمام تر به میدان می‌آید تا بتواند سه امتیاز بازی را کسب و جایگاهش را در جدول رده بندی بهبود دهد.

نقطه قوت تیم نفت مسجدسلیمان خط دفاعش است که در ۱۱ بازی گذشته عملکرد نسبتا خوبی داشته و تنها ۹ گل دریافت کرده است اما در خط حمله چندان قدرتمند نشان نداده اند در سوی مقابل ذوب آهن تاکنون ۱۵گل دریافت کرده اما با زدن ۱۰ گل به حریفان، از خط حمله خوبی برخوردار است.

تیم فوتبال ذوب آهن از ۱۱ بازی گذشته خود هفت تساوی و چهار شکست کسب کرده و در بازی این هفته به دنبال کسب اولین برد خود در لیگ بیستم است که این موضوع کار نفتی های مسجدسلیمان را سخت تر می‌کند. از آنجا که ذوب آهن در خانه بازی می کند به دنبال هر سه امتیاز بازی است اما در سوی مقابل نفتی ها نشان دادند که به هیچ تیمی باج نمی دهند.

آخرین تقابل نفت ذوب آهن و ذوب آهن در فصل گذشته با تساوی یک بر یک به پایان رسید که این موضوع انگیزه هر ۲ تیم را برای برد در این دیدار بیشتر می کند. شاگردان حسینی مقابل ذوب آهن به دنبال کسب پنجمین برد خود در لیگ هستند. نبرد رحمان رضایی و سیدمجتبی حسینی ۲ مربی جوان لیگ که سابقه درخشانی در فوتبال کشور دارند، در نوع خود دیدنی و جذاب خواهد بود و باید دید تفکر کدام مربی بر دیگری غلبه خواهد کرد. 

تیم نفت مسجدسلیمان برای موفقیت بیشتر در لیگ، نیاز است که در فاز تهاجمی عملکرد بهتری داشته باشند. تیم‌های نفت مسجدسلیمان و ذوب آهن اکنون با ۱۵ و هفت امتیاز به ترتیب در مکان های نهم و پانزدهم جدول رده‌بندی جای گرفته‌اند و در صورت پیروزی در این بازی می‌توانند جایگاهشان را بهبود دهند.

دیدار تیم های ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان در هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال کشور از ساعت ۱۵ یکم بهمن ماه در اصفهان برگزار می شود.

مرجع / ایرنا
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار