تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۸
کد خبر: ۲۱۴۰۷۸
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
دادستان بندرماهشهر گفت: یک انبار احتکار روغن با تعداد بیش از هفت هزار روغن مایع خوراکى در بندرماهشهر با اطلاع‌رسانی یکی از شهروندان کشف شد.
 مهدی محمدی دادستان ماهشهر با اعلام جزئیات این خبر اظهار کرد: عصر دیروز یکى از شهروندان، موضوع احتکار روغن در یکی از انبارهای سطح شهر را به دادستان گزارش داد، بلافاصله تیمی متشکل از بازپرس دادسرا، سرپرست پلیس اطلاعات و اداره تعزیرات به محل اعزام و در حضور فرد متخلف، انبار مورد نظر بازرسی و بالغ بر هفت هزار بطرى روغن خوراکى کشف شد.

وی افزود: تمامی هفت هزار بطری روغن خوراکی جهت سیر مراحل قانونی و توزیع بین شهروندان به قیمت مصوب دولتى، جمع‌آورى شد.

دادستان بندرماهشهر ادامه داد: فرد متخلف علاوه بر احتکار روغن با این حجم، انبار خود را در سامانه وزارت صمت نیز معرفی نکرده بود از این رو انبار مذکور، پلمب و مالک متخلف به اداره تعزیرات معرفى شد.

محمدی عنوان کرد: به توزیع‌کنندگان اقلام و مایحتاج عمومی مردم، هشدار داده می‌شود در شرایط کنونی چنانچه با گروگان گرفتن معیشت مردم، اقدام به احتکار، توزیع خارج از شبکه، اختفاء و عدم عرضه کالا به قصد گرانفروشی کنند، حتما برخورد خواهد شد و در این مسیر هیچ مسامحه‌ای نخواهد بود.

دادستان بندرماهشهر با قدردانی از شهروندی که تخلف مورد نظر را گزارش داده بود، اظهار کرد: اقدام خلاف و دور از شان انسانی بعضی از سودجویان در این شرایط کمتر از تحریمهای ظالمانه استکبار نیست و شایسته اعمال حداکثر مجازات قانونی خواهند بود.

مرجع / فـارس
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار