تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
کد خبر: ۲۱۳۸۹۳
print
نسخه چاپی
send
ارسال به دوستان
ذخیره
از کادر درمان ماهشهر با حضور مدیران عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و شرکت عملیات غیرصنعتی تقدیر به عمل آمد.
 مدیران عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و شرکت عملیات غیرصنعتی با حضور در بیمارستان حاجیه نرگس معرفی از زحمات کادر درمانی تقدیر کردند.

در ابتدای این آیین که با حضور جمعی از مدیران و کادر درمانی بیمارستان حاجیه نرگس معرفی و اورژانس راه زینب بندر امام (ره) برگزار ‌شد، شنبدی رئیس شبکه بهداشت و درمان ماهشهر به تشریح برخی از اقدامات صورت گرفته در بازه زمانی یکساله جهت مبارزه با شیوع ویروس کرونا پرداخت و از حمایت و پشتیبانی‌های مجموعه صنعت پتروشیمی و شورای راهبردی در این خصوص تقدیر کرد.

شهیدی نیا مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: ماهشهر به دلیل موقعیت ویژه‌ای که دارد روزانه محل رفت وآمد افراد مختلفی است که ممکن است هریک از این افراد ناقل بیماری باشند و همین موضوع باعث سنگین‌تر شدن حجم کاری برای کادر درمانی می‌شود.

او پشتیبانی از مجموعه‌های مرتبط با سلامت شهروندان را از مسئولیت‌های مهم شرکت‌های پتروشیمی دانست و تصریح کرد: تا ریشه کن شدن این بیماری در کنار عزیزان کادر درمان خواهیم بود.

آتش زمزم مدیرعامل شرکت عملیات غیرصنعتی نیز با اشاره به کمک ۸۰ میلیاردی شرکت‌های پتروشیمی در زمینه مبارزه با ویروس کرونا، همراهی اعضای شورای راهبردی در این زمینه را شایسته تقدیر دانست.

او گفت: از آغاز ورود ویروس کرونا به کشور، هم دلی خوبی میان مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی برای کمک به کادر درمانی جهت مقابله با ویروس کرونا وجود داشت و تمام طرح‌ها و پیشنهاداتی که در این زمینه مطرح می‌شد، به راحتی به تایید همه اعضای شورای راهبردی می‌رسید.

آتش زمزم تصریح کرد: تمام این همیاری‌ها صرفا جهت پوشش بعضی از نیاز‌های مجموعه بهداشت و درمان شهرستان است و امیدواریم که همه مردم با مراعات بیش از پیش اصول بهداشتی به ریشه کن شدن این ویروس و در نتیجه برداشته شدن این بار سنگین از دوش کادر درمانی کمک کنند.

مرجع / باشگاه خبرنگاران
ایمیل مستقیم: info@khouznews.ir
پیامک: 5000205020
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار